مجله سیم کارت

لحظه شماری برای معرفی محصول جدید سامسونگ

0 0

لحظه شماری برای معرفی محصول جدید سامسونگ

همانطور که در جریان هستید تا چند ساعت دیگر کمپانی "سامسونگ" گوشی "گلکسی نوت 10" را معرفی خواهد نمود.حال در این دقایق پایانی تصاویر بیشماری از این گوشی منتشر شده است.در این تصاویر گوشی گلکسی نوت 10  با رنگ آبی مشخص شده است که احتمال می رود عکسهای منتشر شده در این لحظات صحت داشته و سامسونگ قصد دارد این مدل گوشی خود را با تنوع رنگ زیبا معرفی کند.

جالب تر از همه اینکه ، چند روز پیش نیز رنگ صورتی گوشی های جدید سامسونگ به وضوح نمایش داده شد که  نام دقیق آن بعنوان Rose معرفی شده است.این گوشی قبلا با رنگهای مختلف دیگری مانند رنگ‌های مشکی، سفید و Aura Glow نیز منتشر شده است.

لحظه شماری برای معرفی محصول جدید سامسونگ

در واقع هر جقدر به لحظات پایانی این انتظار نزدیک می شویم خبرها شدت خاصی می گیرند.بنابراین با تمام مشخصاتی که از قبل درباره این گوشی ارائه کردیم و درنهایت رنگهای مختلف ارائه شده از این گوشی، تصور می شود که سامسونگ چیز خاصی برای معرفی نخواهد داشت زیرا تمام جزئیات این گوشی از طریق منابع مختلف لو رفته است.

لحظه شماری برای معرفی محصول جدید سامسونگ

در نهایت پیشنهاد می کنیم تا ساعاتی دیگر بصورت زنده از طریق سایتهای معتبر و رسمی مراسم رونمایی از محصولات سامسونگ با عنوان گلکسی نوت 10 و "گلکسی نوت 10پلاس" را مشاهده کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.