مجله سیم کارت

مشکلات کاربران آیفون بعد از نصب نسخه 41.2 ios

0 11

اپل در نسخه جدید آپدیت  ios خود مشکلاتی را دارد و کاربران آیفون ها اعلام کرده اند که در نسخه 14.2 ios تخلیه باتری وجود دارد و کاربران ایفون بعد از بروز رسانی از این مشکل خبر دادند .
گزارشاتی در مورد مشکل تخلیه سریع باتری "آیفون" پس از نصب آپدیت iOS 14.2 در سایت اپل و ردیت منتشر شده است . آن طور که کاربران گزارش کرده‌ اند ، پس از نصب بروز رسانی جدید باتری آیفون سریع‌ تر خالی می‌ شود و مدت زمان شارژ نیز بیشتر از معمول طول می ‌کشد . برخی از کاربران می ‌گویند ، مشکل حاد تر است و باتری دیوایس آن ها در کم تر از نیم ساعت بیش از 50 درصد کم شده است و با استفاده عادی حدود 5 درصد در تنها چند دقیقه از دست رفته است .
در ادامه گزارش آمده است که این مشکل احتمالاً نرم افزاری است چرا که چندین کاربر مشکل گیر کردن باتری در درصد های بالا و کاهش آن و هم چنین افزایش ناگهانی درصد باتری پس از ریست کردن دیوایس را تجربه کرده اند . این مشکل عمدتاً در آیفون‌ های قدیمی ‌تر مثل آیفون XS ، آیفون 7 ، آیفون 6s و نسل اول آیفون SE دیده شده است . برخی از کاربران آیپد پرو 2018 نیز پس از نصب iPadOS 14.2 با چنین مشکلی مواجه شده‌ اند .

iOS 14.2 و iPadOS 14.2 تنها دو هفته پس از iOS 14.1 و iPadOS 14.1 با قابلیت ‌ها و اموجی‌ های جدید منتشر شدند . تا کنون گزارشی در مورد برطرف شدن مشکل تخلیه باتری در بروزرسانی iOS 14.2. منتشر نشده است . نسخه آزمایشی iOS 14.3 و iPadOS 14.3 مدتی قبل منتشر شد ، بنا براین اپل احتمالاً مشکل را در این آپدیت برطرف کرده است . این نسخه هم چنین پشتیبانی از فرمت ProRAW را به آیفون 12 آورده است و باگ‌ های جزئی اپ‌ های Home, Health و Weather را برطرف کرده است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.