مجله سیم کارت

نشست مشترک اپراتور رایتل با سارمان تامین اجتماعی

0 0

نشست مشترک اپراتور رایتل با سارمان تامین اجتماعی

مدیران ارشد اپراتور رایتل و تامین اجتماعی   در راستای  جریان آخرین وضعیت طرح‌ها و پروژه‌های مشترک ، با یکدیگر نشستی برگزار کردند.

همانطور که می دانید اخیرا خانم مینا مهرنوش بعنوان مدیر عامل اپراتور رایتل انتخاب شد.در همین راستا و طی اخبار بدست آمده، در سالیان اخیرخرید سیم کارت مخصوصا سیم کارت اعتباری رایتل بیشتر از گذشته بوده است.البته نباید در این میان فعالیت سیم کارت های خط ایرانسل و همراه اول را نادیده گرفت.

محمد حسن زدا قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی و مینا مهرنوش به همراه دکتر شیرین دخت فرهادی مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در تاریخ 2 مهرماه 1398 درباره طرح‌ها و برنامه‌های جدید جهت تغییر رویکرد گذشته  اپراتوررایتل و همچنین اهداف مربوط  به عملیاتی شدن خدمات هوشمند و نوین الکترونیکی به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی تاکید و گفتگو کردند که در این راستا اقدامات مهمی نیز برای پیشرفت اپراتور رایتل آغاز شده است.

لازم به ذکر است که در این نشست رایتل دارای برنامه‌های ویژه ای برای ارائه خدمات به بیمه‌شدگان سازمان بیمه اجتماعی دارد. از اینرو این اپراتور طرح‌های مشترک این اپراتور را با سازمان تأمین اجتماعی بطور واضح تشریح نمود.

شایان ذکر است که قائم مقام سازمان تامین اجتماعی آقای محمد حسن زدا  از برنامه های مشترک اپراتور رایتل با این سازمان احساس خرسندی و رضایت کرد و ضمن استقبال از برنامه‌های مشترک دو سازمان بر حمایت همه جانبه از برنامه‌های آینده اشاره نموده و برتداوم این همکاری تاکید نمود.وی با در نظر گرفتن تفکر حاکم بر بخش فناوری‌های نوین از حرکت رو به رشد تفکر شعبه محور به سوی سرویس محور اشاره کردو اعلام نمود که از این به بعد با جدیت کامل  پیگیر خدمات غیرحضوری در این سازمان خواهیم بود و در این بخش تحولات اساسی  اعمال خواهیم نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.