مجله سیم کارت

نمایش کیس های ایفون 11

0 2

چندی پیش اخباری درباره مجهز بودن ایفون 11 به دوربین سه گانه مطرح کردیم.این گوشی که با نام های ایفون11،ایفون11مکس و ایفون11R مطرح شده است تا کنون اطلاعاتی درباره جزئیات آن بیان نشده بود ولی با پخش ویدئویی از منابع شنزن چین از سه نمونه ی طرح اولیه‌ی کیس گوشی‌های ایفون 2019 ،دوربین مربعی شکل آن را تائید می کند.این دوربین با توجه به اطلاعات بیان شده دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و دوربین سوم به احتمال قوی اولترا می باشد. در واقع با توجه به کیس مربعی شکل بنظر می رسد دوربین ایفون 11 و ایفون11مکس دوربین فوق‌العاده عریضی باشد."ایفون" در این میان بیکار ننشسته و برای جلب توجه مخاطبین خود و همچنین زیبایی بیشتر ظاهری از لنزهای جدید با پوشش مشکی رنگ بهره برده است تا بتواند بر زیبایی و خاص بودن این مدل گوشی ها بیشتر از پیش بیفزاید.

یکی از نکات جالبی که در این ویدئو به وفور دیده می شود مربوط به مکان قرار گرفتن دکمه‌ی پاور و دکمه‌های حجم صدا می باشد. که مکان قرارگیری این دکمه ها در گوشی های مدل ایفون11 ،نسبت به ایفونXS MAX کمی پایینتر می باشد که علت آن می تواند دستگاهی با ارگونومی بهتر از نظر طراحان اپل باشد.

با این حال باز هم اطلاعات دقیقی از جزدیات ایفون11 در دست نیست و بایستی تا ارائه و رونمایی این مدل گوشی ها توسط کوپرتینویی ها منتظر بمانیم  تا طراحی و جزئیات کامل آن را مشاهده نمائیم.  

با توجه به پیش بینی های انجام شده و همچنین نمایش طراحی های مطرح شده از کیس ایفون11 تصور می شود کوپرتینویی ها در طراحی های گوشی های ایفون سری بعدی خود از تغییرات MUTE SWITCH در طراحی خود بهره ببرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.