مجله سیم کارت

نوروز 1400 با ایرانسل

0 18

اپراتور  ایرانسل به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران کمپین نوروزی حراج شماره های رند را در وب سایت خود راه اندازی کرده است . اپراتور ایرانسل در وب سایت خود شماره های رند خود را که تا به حال خرید نشده اند را قرار داده است و کاربرانی که تمایل دارند سیم کارت ایرانسل رند خرید کنند ، می توانند از این فرصت ویژه استفاده کنند .
اپراتور ایرانسل به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور رند ترین شماره های خود را به حراج گذاشته است و کاربران فرصت دارند تا در این حراج شرکت کنند و سیم کارت  رند مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنند . ایرانسل در نوروز 1400 شماره های رند و جذاب خود را ارائه داده است که متقاضییان از تاریخ 25 اسفند ماه 1399 لغایت 31 فروردین 1400 فرصت دارند تا از میان شماره های موجود رند یک "سیم کارت ایرانسل رند" را انتخاب کنند و از تخفیف 35 درصدی آن بهره مند شوند . کاربران توجه کنند که مهلت شرکت در هر مزایده به صورت محدود خواهد بود و باید در اولین فرصت در حراجی آن شرکت کنند و شماره های موجود در کمپین نوروزی ایرانسل به صورت هفتگی به روز رسانی می شود .  
در حراج نوروزی ایرانسل کاربران با ثبت پیشنهاد خود می توانند در حراجی شرکت کنند و و دیعه مورد نیاز برای ثبت پیشنهاد 1000000 تومان می باشد .
اپراتور ایرانسل در نوروز 1400 برای مشترکین سیم کارت های خود جوایز ویژه نیز در نظر گرفته است ، کلیه مشترکین سیم کارت های ایرانسل هم مشترکین "سیم کارت ایرانسل دائمی" و هم مشترکین "سیم کارت ایرانسل اعتباری" می توانند با خرید بسته های مکالمه و بسته های اینترنت ایرانسل در قرعه کشی نوروزی ایرانسل شرکت کنند و از جوایز ان بهره مند شوند . در بهار 1400 با خرید بسته‌ های مکالمه و اینترنت ایرانسل در قرعه‌ کشی ماهانه 10 جایزه 50 میلیون تومانی ویژه خرید لوازم خانگی ایرانی شرکت کنید . با خرید بسته‌ های مکالمه و اینترنت به مبلغ بیشتر از 2 هزار تومان ، یک امتیاز‍ و با همین میزان خرید از اپلیکیشن ایرانسل‌ من ، دو امتیاز دریافت کنید .     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.