مجله سیم کارت

هدیه همراه اول به سرپرست خانوار

0 28

اپراتور " همراه اول " به عنوان بهترین اپراتور در ایران است و کاربران زیادی هستند که از خدمات این اپراتور استفاده می کنند . الان که در کشورمان با ویروس " کرونا " درگیر هستیم ، همراه اول نیز اقدامات مهمی در این دوره انجام داده است .
همراه اول سعی می کند برای جلب نظر مخاطبان خود خدمات ارزنده ای ارائه دهد برای مثال برای کاربران خود سیم کارت های با قیمت های مناسب در واقع سیم کارت ارزان نیز دارد برای کسانی که در نظر دارند جزو کاربران همراه اول باشند ، همراه اول ، سیم کارت همره اول اعتباری نیز دارد و برای کاربران خود سیم کارت اعتباری نیز در نظر گرفته است .  
  شرکت ارتباطات سیار ایران ، طی اطلاعیه ای جدیدی اعلام کرده است برای سرپرست خانواری که سیم کارت با نام خود ندارند سیم کارت رایگان ارائه می دهد ،در این شرایط کرونا که در همه جهان حاکم است ، دولت برای تسهیل زندگی روزانه مردم تسهیلات یک میلیون تومانی در نظر گرفته است که شامل افرادی می شود که یارانه دریافت می کنند و با توجه به اینکه افرادی که می خواهند در دریافت این تسهیلات شرکت نمایند باید کد ملی سرپرست خانوار را به شماره 6369 پیامک کنند و حتما باید از خطی که این کد ملی را ارسال می کنند حتما به نام سرپرست خانواده باشد ، این اطلاعیه را ارائه داده است که سرپرست خانوار برای ارسال پیامک و در یافت این تسهیلات به مشکلی برخورد نکنند .
در واقع همراه اول در راستای مسؤولیت اجتماعی و یاری رسانی به این افراد، تسهیلاتی فراهم کرده که سرپرستان خانوار که سیم‌کارتی به نام خود ندارند می‌توانند به راحتی از طریق شبکه گسترده فروش  و خدمات همراه اول ، نسبت به ثبت نام و دریافت " سیم‌کارت همراه اول  اعتباری " خود بصورت رایگان ، اقدام کنند.
متقاضیان محترم با مراجعه به مراکز فروش مجاز همراه اول نسبت به دریافت سیم کارت رایگان خود اقدام نمایند .
در واقع این طرح به این شکل از سمت دولت اعلام شد و هرگونه تغییر در ارائه آن به متقاضیان محترم اطلاع رسانی می شود .
امیدواریم با فاصله گذاری های اجتماعی و ریعایت پروتکل های بهداشتی این ویروس ریشه کن شود و تمام مردم جهان به روند عادی زندگی خود برگردند . اپراتور همراه اول با ارائه طرح های مختلفی با جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا اقدام های زیادی انجام داده است  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.