مجله سیم کارت

همراه اول و ایرانسل اختلال در شبکه های خود را تکذیب کردند

0 19

همراه اول و ایرانسل اختلال در شبکه های خود را تکذیب کردند

همراه اول و ایرانسل، دو اپراتور اول و دوم ایرانی،ث هستند که موفق شده اند در طول دوران فعالیت خود به بالاترین سطح مخاطبین دست پیدا کنند.

خدمات ارزنده این دو اپراتور بر هیچکس پوشیده نیست.  همراه اول با ارائه سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول، فروش سیم کارت 0912 اقساطی ،ارائه شماره رند ، ارائه سیم کارت 0912 ارزان و همچنین خط همراه اول توانسته است در صدر جدول پرمخاطب ترین اپراتور ها قرار گرفته و خرید سیم کارت رند این اپراتور نیز مورد استقبال قرار بگیرد.

اپراتور ایرانسل نیز در این عرصه به موفقیتهای چشمگیری دست پیدا کرده است. این اپراتور با بهره مندی از بهترین دیتای ایرانی و ارائه سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل و شماره های رند و سیم کارت ارزان ایرانسل،  توانسته است در جایگاه دوم این رقابت،  و بعد از اپراتور همراه اول قرار بگیرد.

کدها و خدمات ارائه شده توسط سیم کارت های ایرانسل و همراه اول،  موجب گردیده است تا کاربران و مشترکین این دو اپراتور در انجام بسیاری از فعالیتهای خود سهولت داشته باشند. در واقع هدف هر دو اپراتور، جلب رضایتمندی مشترکین بوده و تمام اقداماتشان جهت رسیدن به این هدف می باشد.

در ادامه مباحث ذکر شده و با توجه به شایعه مبنی بر بروز اختلال در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل،  این دو اپراتور طی بیانیه ای،  این خبر را تکذیب نمودند.

ایرانسل در ادامه خاطرنشان کرد که:  هم اکنون خدمات اینترنت ثابت ایرانسل اعم از ترافیک بین المللی و داخلی برقرار بوده و همچنین خدمات پیامک و نیز مکالمات این اپراتور بطور کامل برقرار می باشد و هیچ اختلالی در شبکه اینترنت و مکالمه ایرانسل وجود ندارد.

اپراتور همراه اول نیز در تکذیب اختلال در شبکه همراه اول بیان کرد:  

با توجه به نگرانی های بسیاری از کاربران در مورد قطع شبکه این اپراتور، و بروز مشکلات در شبکه همراه اول،  خاطرنشان می کنیم که هیچ اختلال و مشکلی در شبکه این اپراتور وجود ندارد و کاربران با خیالی راحت و خاطری آسوده می توانند از خدمات مختلف این اپراتور بهره مند شوند.

در انتها پیشنهاد میکنم جهت بهره مندی از اخبار روز اپراتورها و همچنین اخبار مربوط به تکنولوژی روز دنیا  ،  سایت ما را دنبال نمائید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.