مجله سیم کارت

همکاری اپل و هیوندا

0 21

کمپانی بزرگ اپل چندی است که به دنیای خودرو سازی ورود پیدا کرده است و طبق خبر های منتشر شده کمپانی اپل قرار است تا با شرکت هیوندا همکاری کند و به تولید خودرو برقی روی بیاورد . شرکت "اپل" و هیوندا قرار است که در ماه های اینده قرار دادی را تنظیم کنند و بر اساس این قرار داد این کمپانی کره ای وظیفه تولید خودرو را برعهده می گیرد .
اپل هنوز هیچ اظهار نظری و هیچ صحبتی در این خصوص اعلام نکرده است اما هیوندای در گذشته از مذاکرات با اپل خبر داده است و آن را تایید کرده بود با این وجود ، این شرکت کره‌ ای به مذاکرات اپل با دیگر سازندگان خودرو هم اشاره داشت . این دو کمپانی می خواهند در ماه مارس قرار داد همکاری برای تولید خودرو های الکتریکی خودران امضا کنند ، تولید این خودرو ها در کارخانه کیا در آمریکا شروع خواهد شد و نزدیک به 100 هزار خودروی الکتریکی در سال 2024 به تولید می‌ رسد .
با وجود انتشار گزارش‌ های بی ‌شمار ، با یک تاریخ مشخص برای رونمایی و عرضه خودروی اپل رو به‌ رو نیستیم . در حالی که گزارش اخیر به عرضه آن در سال 2024 اشاره کرده ، یکی دیگر از رسانه‌ های کره‌ ای از عرضه آن در سال 2027 خبر داده و تحلیل گر مطرح محصولات اپل ، مینگ – چی کو به سال 2028 اشاره کرده است . با وجود تمام این موارد ، ظاهرا اپل در نهایت تصمیم گرفته وارد بازار خودرو های برقی خودران شود و پس از سال‌ ها مقابله با مشکلات و هم چنین ابهامات مختلف ، می ‌خواهد چنین محصولی را وارد بازار کند . اگر خودروی برقی اپل حتی با فناوری ‌ها و باتری جدید در سال 2024 از راه برسد ، باید با کمپانی‌ های زیادی رقابت کند . در حقیقت شرکت‌ هایی مانند تسلا و فولکس واگن در این سه سال بیکار نخواهند بود و با سرمایه‌ گذاری‌ های مختلف به پیشرفت در این حوزه ادامه می ‌دهند . باید منتظر ماند و دید محبوبیت بالای اپل در میان کاربران می ‌تواند باعث استقبال از خودروی برقی این کمپانی شود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.