مجله سیم کارت

هواوی میت ایکس تا دو هفته آینده معرفی خواهد شد

0 0

هواوی میت ایکس تا دو هفته آینده معرفی خواهد شد

همانطور که می دانید مدتی است که خبرهای زیادی از گوشی هواوی میت ایکس کمپانی چینی هواوی شنیده می شود .طبق گفته هاعرضه گوشی هواوی میت ایکس با تاخیر همراه بوده است. این گوشی در نمایشگاه MWC 2019 معرفی شد و قرار بود تا در ماه می به بازارعرضه شود که این امکان این کار در حال حاضر میسر نمی باشد. البته باید یادآور شویم که یکی از دلایل عمده این کار تحریم های اعمال شده برای کمپانی "هواوی" می باشد که منجر به تاخیر در عرضه گوشی های تاشو گردید.لازم به ذکر است که فرایند تولید هواوی میت ایکس بسیار سخت بوده که با توجه به مکانیزم آن، چنین موضوعی کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.گوشی تاشوی هواوی از کایرین 990 بهره می برد.

در واقع با توجه به اینکه "سامسونگ" نیز قبلا حاشیه های بسیاری درباره عرضه گوشی های تاشوی  گلکسی فولد و همچنین زمان عرضه آن منتشر شد بعد از آن خبر تاخیر گوشی های تاشوی میت ایکس توسط کمپانی هواوی مطرح گردید. تاخیر دوم مربوط به بهینه‌سازی رابط کاربری این گوشی بوده است تا تجربه کاربری مربوط به نرم‌افزار این گوشی تاشو بهتر شود. در حقیقت این کمپانی به مراتب اعلام کرده است که قصد دارد جهت جلوگیری از احتمالات بوجود آمده  برای گلکسی فوقد، گوشی های بی نقضی ارائه دهد تا کاربران یا مشکل مواجه نشوند.

هواوی میت ایکس تا دو هفته آینده معرفی خواهد شد

در هر صورت هواوی تصمیم گرفته قبل از عرضه این گوشی، ضعف‌ها و مشکلات آن را برطرف کند تا کاربران با مشکلی مواجه نشوند.

طبق اخبار منتشر شده هواوی هم اکنون در حال توسعه  و تولید انبوه گوشی های خود می باشد و به احتمال خیلی زیاد این گوشی ها در ماه جاری به بازار عرضه خواهند شد.

قیمت درنظر گرفته شده برای گوشی تاشوی هواوی میت ایکس تقریبا 2250 دلار درنظر گرفته شده است. در هر صورت برای رفع تمام سوالها تا زمان ارائه و عرضه این گوشی ها باید منتظر بمانید .این گوشی تا دو هفته آینده عرضه خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.