مجله سیم کارت

پتنت جدید شیائومی از گوشی هایی با دوربین سلفی در گوشه بالای نمایشگر

0 2

پتنت جدید شیائومی از گوشی هایی با دوربین سلفی در گوشه بالای نمایشگر

هم اکنون گوشی های هوشمند متنوعی به بازار عرضه می شوند که در سه سطح گوشی های سطح بالا ، گوشی های میان رده ، گوشی های رده پایین ارائه می شوند که هر کدام کاربران خاص خود را دارند. امروزه پتنت های متنوعی از کمپانی های مختلفی دیده می شود. در همین راستا و همچنین طبق اخبار رسیده از شیائومی کمپانی بزرگ چینی ، بنظر می رسد که گوشی های جدید این کمپانی با تغییرات هیجان انگیزی همراه خواهند بود.این تغییر مربوط به دوربین سلفی گجت های جدید "شیائومی" می باشد. طبق اخبار رسیده دوربین سلفی این گوشی ها در گوشه ی نمایشگر گوشی هوشمند به بازار عرضه خواهد شد.  

در واقع این کمپانی ، ایده ای برای گوشی های پایین رده ارائه نموده است تا بعنوان راهکاری مفید برای این نوع گجت ها باشد.

پتنت جدید شیائومی از گوشی هایی با دوربین سلفی در گوشه بالای نمایشگر

با توجه به تصاویر منتشر شده از پتنت جدید شیائومی ، وجود دوربین سلفی در گوشه‌ی بالای گجت به وضوح دیده می شود و همچنین مشخص شده است که بریدگی مربوط به دوربین سلفی از حفره ی دوربین روی نمایشگر کوچکتر در نظر گرفته شده است.

نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد اینست که در طی انتشار این پتنت ها ، شاهد قرارگیری طراحی متفاوتی از دوربین سلفی این نوع گوشی ها خواهیم بود. در واقع می توان نتیجه گرفت که تمایل کمپانی شیائومی برای تولید و عرضه گوشی هایی با دوربین دوگانه سلفی بسیار بیشتر قلمداد می شود و تصاویر منتشر شده بیانگر همین موضوع می باشد.

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.