مجله سیم کارت

چرا شاتل موبایل ؟

0 27

اپراتور شاتل موبایل یکی از اپراتور های فعال در کشور است و این اپراتور بزرگ به عنوان اپراتور نسل جدید خدمات در کشور شناخته شده است . این اپراتور بزرگ به عنوان یک اپراتور نسل جدید اولین اپراتور ی است که سیم کارت شاتل موبایل هوشمند را در ایران ارائه کرده است و تا قبل از این هیچ اپراتوری اقدام به ارائه سیم کارت هوشمند نکرده بود . اپراتور شاتل موبایل به عنوان اپراتور نسل جدید خدمات برای مشترکین سیم کارت های خود خدمات متنوعی را ارائه داده است و به گزارش پایگاه خبری سایت سیم کارت دات کام این اپراتور ارزان ترین تعرفه مصرف آزاد اینترنت در کشور را داراست و ما در این مقاله سعی داریم از خدمات ویژه این اپراتور بزرگ پرده برداریم و فرادی که قصد خرید سیم کارت شاتل موبایل را دارند با مطالعه این مقاله از خدمات ویژه این اپراتور بزرگ آگاهی کسب کنند .

اپراتور شاتل موبایل پوشش سراسری  3Gو  4G را با آنتن دهی هوشمند دارد و این اپراتور فروش و پشتیبانی 24 ساعته دارد که مشترکین سیم کارت شاتل موبایل می توانند در هر ساعتی از شبانه روز برای پشتیبانی گرفتن اقدام کنند و لازم به ذکر است که پشتیبانی شاتل موبایل دو زبانه است . شاتل موبایل مقرون به صرفه ترین تعرفه ها را داراست و مشترک حساب کاربری خود را به آسانی و شفاف مدیریت کند و هم چنین این اپراتور این امکان را برای مشترکین ایجاد کرده است تا بتوانند مانده اینترنت خود را به دوره بعد انتقال دهند و از سوخت حجم اینترنت خود جلوگیری کنند . شاتل موبایل هم سیم کارت شاتل موبایل دائمی هم "سیم کارت شاتل موبایل اعتباری" ارائه داده است و سیم کارت های شاتل موبایل با پیش شماره 0998 با کد 1 ارائه شده اند و این اپراتور بزرگ برای دسترسی آسان مشترکین سیم کارت های خود به مراکز فروش و خدمات رسانی شاتل موبایل ، بیش از 400 دفتر انحصاری فروش و خدمات درسراسر کشور راه اندازی کرده است .
اپراتور شاتل موبایل علاوه بر ارائه "سیم کارت" خدمات و محصولات دیگری را نیز ارائه داده است که سیم کارت شاتل موبایل اعتباری هوشمند از مهم ترین آن هاست و هم چنین ارائه بسته های اینترنت و مکالمه و ارائه مودم های همراه و ثابت از دیگر محصولات و خدمات شاتل موبایل است . اپراتور شاتل موبایل برای مشترکین سیم کارت های خود 4 نوع بسته آغازین نیز در نظر گرفته است که مشترکین شاتل موبایل می توانند با خرید این بسته ها از هدایای ویژه آن بهره مند شوند . مشترکین شاتل موبایل با خرید بسته های آغازین شاتل موبایل می توانند از اشتراک رایگان نماوا ، اشتراک سرویس بازی بازیلی ، اشتراک اپلیکیشن نوار ، تخفیف آموزش های آنلاین مکتب خونه ، تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت ، تخفیف ویژه دیجی کالا و تخفیف ویژه سایر خدمات محتوایی و سرگرمی نیز بهره مند شوند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.