مجله سیم کارت

چهارشنبه های امام رضایی

0 18

اپراتور همراه اول ویژه برنامه باغ آینه رابرای مشترکین سیم کارت های خود ارائه داده است که مشترکین همراه اول می توانند از طریق اپلیکیشن روبیکا اقدام به به مشاهده این برنامه کنند . اپراتور همراه اول از این ویژه برنامه با نام چهارشنبه های امام رضایی رونمایی کرده است و به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران ، این ویژه برنامه از روز چهارشنبه 23 تیر ماه هر چهار شنبه به صورت مستقیم از حرم اما رضا ( ع ) پخش خواهد شد . اپراتور "همراه اول" یکی از سهام داران اصلی اپلیکیشسن روبیکا است و این برنامه نیز با مشارکت اپراتور همراه اول تولید و پخش شده است ، این اپراتور بزرگ همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات متنوع رضایت مشترکین خود را جلب کند .
ویژه برنامه باغ اینه همان طور که اشاره شد چهارشنبه هر هفته ساعت 22 پخش می شود و کاربران سیم کارت همراه اول می توانند علاوه بر اپلیکیشن روبیکا از طریق پلتفرم آی گپ نیز اقدام به مشاهده این ویژه برنامه کنند و بینندگان آن با شرکت در پویش « می خواهم‌‌ امام رضا را خوشحال کنم » ، می توانند در قرعه کشی سفر به مشهد مقدس شرکت کنند . نخستین دور این ویژه برنامه به مناسبت دهه کرامت ، خرداد ماه سال 1400 در راستای تولید محتوای غنی جهت پخش در فضای دیجیتال تولید و پخش شد ؛ که ضمن در بر گرفتن آیتم های معنوی و به تصویر کشیدن زوایای حریم دو حرم مطهر حضرت معصومه ( س ) در قم و امام رضا ( ع ) در مشهد ، از چهره های سر شناس هنری کشور و هم چنین خادمان ویژه و افتخاری هر دو حرم دعوت به عمل آورده بود تا به گپ و گفت مستقیم با مردم بپردازند.

همراه اول به عنوان « لوکوموتیو پر قدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال » و در اختیار داشتن « بالا ترین رکورد سرعت اینترنت ایران » ، سال هاست که با سرمایه گذاری بر روی تجهیزات و سرمایه های بومی ، زمینه برقراری ارتباطات در گستره ایران عزیز را فراهم آورده است و با اتکا به این ظرفیت ها ، به سمت نقش آفرینی فعال در حوزه تولید محتوا رفته تا با پرچم داری در این عرصه ، زمینه مشارکت حداکثری در این بخش را فراهم آورد و به غنای هر چه بیشتر بستر دیجیتال کشور بیفزاید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.