مجله سیم کارت

کد دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول

0 24

کد دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول

همراه اول با در نظر گرفتن کدهای دستوری سامانه جامع خدمات این اپراتور، امکاناتی را در اختیارکاربران قرار داده است. مشترکین سیم کارت های همراه اول می توانند به سادگی و به صورت کاملا رایگان، با شماره‌گیری کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول و همچنین اتصال به سامانه جامع خدمات، به کلیه خدمات و طرح‌‌های همراه اول دسترسی داشته باشند. کد در نظر گرفته شده برای اتصال مشترکین به این سامانه *10#  می باشد و تمامی کاربران  می توانند کد مربوطه را بر روی گوشی‌های خود شماره ‌‌گیری نمایند.

در واقع همانطور که می دانید خرید سیم کارت همراه اول دائمی و شماره رند این اپراتور دارای محبوبیت بیشتری می باشد . بنابراین دانستن کدهای این اپراتور جزو ضروریات به حساب می آید. سیم کارت 0912 اقساطی نیز طرفداران بسیاری را به سمت خود کشانده است و همراه اول قصد دارد با این طرح اقساطی بیشتر مخاطبان را اذعان خود کند.

دقت داشته باشید که کار با کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول رایگان و بسیار ساده می باشد. بنابراین کافیست تنها با به خاطر سپردن کد *10# به کلیه خدمات و طرح‌‌های همراه اول دسترسی خواهید داشت. از اینرو پس از اتصال به سامانه می ‌‌توانید در یک نگاه کلیه خدمات و همچنین طرح‌‌های همراه اول را مشاهده کرده و از داخل منوی ارائه شده، گزینه مورد نظر را انتخاب نمائید. به خاطر داشته باشید که هنگام انتخاب گزینه‌ها،‌حتما باید از اعداد انگلیسی استفاده کنید.

شایان ذکر است که وصل شدن به این سامانه با هر نوع گوشی امکانپذیر می باشد و  هیچ محدودیتی وجود ندارد. از اینرو بر خلاف سامانه های دیگر (مانند SMS) استفاده از آن به نوع تلفن همراه و همچنین زبان نوشتاری آن بستگی  نخواهد داشت. علاوه بر این، برای دسترسی به سطوح جلوتر نیازی به مرور کلیه سطوح قبلی نیست و کاربران می‌توانند با استفاده از کدهای میانبر، مستقیماً به بخش مورد نظر دسترسی داشته باشند.

حال برخی از این کدها به قرار زیر می باشند.

قبض پایان دوره *10*111#  دائمی
قبض میاندوره *10*112#  دائمی
 انتقال اعتبار *10*113# دائمی
 درخواست عدم چاپ قبض *10*1141# دائمی
 درخواست چاپ قبض *10*1142# دائمی
 وضعیت کنونی چاپ قبض *10*1143# دائمی
 فعالسازی هدیه پرداخت الکترونیکی *10*1151# دائمی
 راهنمای هدیه پرداخت الکترونیکی *10*1159# دائمی
خرید شارژ *789*999# اعتباری
 دریافت موجودی *10*121#  اعتباری
 هدیه وفاداری *10*122#  اعتباری
 هدیه شارژ ویژه بانوان *10*123#  اعتباری
 هدیه جوانان *10*124#  اعتباری
 راهنمای هدایا *10*129#  اعتباری
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.