مجله سیم کارت

کرونا و خرید سیم کارت برای وام یک میلیون تومانی

0 23

ویروس " کرونا " که این روزها سایه خود را برتمام مردم دنیا انداخته است و همه را به نوعی درگیر با خودش کرده است و تمام دنیا در تلاش هستند که راهی برای مبارزه با این ویروس مرگبار پیدا کنند و زنجیره شیوع این بیماری را قطع کنند . این ویروس باعث شده است کسب و کار ها به تعطیلی کشیده شوند و اگر به این روند پیش برود لطمه بسیار بزرگی به اقتصاد تمام دنیا وارد می کند . این ویروس از این مورد بسیار خطرناک است که قدرت شیوع بسیار بالایی دارد حتی محققان در مطالعات جدید در یافته اند که افراد مبتلا به این ویروس ، با سرفه و صحبت و حتی تنفس ذرات این ویروس در هوا پخش می شود و تا شعاع چهار متری خود پخش می شود و توصیه شده ماسک تا حد زیادی مانع انتقال این بیماری می شود و رعایت فاصله گذاری تا حد خیلی زیادی به کاهش شیوع این ویروس کمک می کند در واقع هرچه فاصله بیشتر باشد احتمال انتقال این ویروس کم می شود .  در این روز های کرونایی باید بیشتر از گذشته به نکات بهداشتی توجه کنیم و از تجمع در مکان های عمومی تا حد زیادی جلوگیری کنیم و از تردد های غیر ضروری بپرهیزیم .
در کشور با شیوع کرونا و با همه گیری این ویروس اکثر مشاعل پر ریسک در سطح کشور به تعطیلی کشیده شده اند و کسب و کار ها در رکود هستند .
دولت نیز در این شرایط برای خانوار هایی که یارانه نقدی دریافت می کنند بسته حمایتی 1 میلیون تومانی در نظر گرفته است که دولت در ابتدا تصمیم گرفت که افراد برای دریافت این وام کد ملی خود را با سیم کارتی که به نام سرپرست خانوار می باشد پیامک کنند و برای افرادی که سرپرست خانوار هستند و سیم کارت به نام خود ندارند سیم کارت رایگان عرضه می کنند که افراد با مراجعه به مراکز فروش برای دریافت " سیم کارت " رایگان خود اقدام نمایند .
اپراتور های ایرانسل و همراه اول در این طرح شرکت کردند ولی با مراجعه زیاد مردم به مراکز فروش برای دریافت سیم کارت همراه اول  رایگان و یا سیم کارت ایرانسل تغییراتی در ارائه این طرح به وجود آمد .
این دو اپراتور در راستای فاصله گذاری اجتماعی و تسهیل دریافت سیم کارت برای متقاضیان  اعلام کردند که ثبت نام فقط از طریق اینترنتی انجام می شود و امکان دریافت سیم کارت با مراجعه حضوری در دفاتر و مراکز فروش امکان پذیر نیست .
متقاضیانی که تمایل به خرید سیم کارت دارند ، در این روز ها که باید از تردد های غیر ضروری خود بکاهیم می تواننده با مراجعه به سایت سیم کارت که مرجع بزرگی در زمینه خرید و فروش سیم کارت است سیم کارت مورد نظر خود را در سایت سیم کارت انتخاب نمایید و به صورت آنلاین سیم کارت خود را خرید نمایید و سیم کارت با پست خدمتتان ارسال می گردد .  

▫️در پی ازدحام متقاضیان و امکان شیوع این ویروس در برخی مراکز فروش و خدمات تلفن همراه ، اپراتور اول اعلام کرد تا هر زمان که مهلت ثبت نام وام  یک میلیون تومانی تمدید شود ، طرح اهدای سیم‌ کارت رایگان توسط همراه اول نیز تمدید خواهد شد .

▫️همچنین با توجه به ضرورت حفظ سلامت شهروندان ،  متقاضیان دریافت سیم‌ کارت ، فقط از طریق فروشگاه اینترنتی" همراه اول "به نشانی  shop.mci.ir، نسبت به ثبت‌ نام سیم‌ کارت اعتباری رایگان خود اقدام و از مراجعه حضوری به دفاتر فروش پرهیز کنند.

در همین راستا و با مراجعه زیاد در مراکز و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اپراتور ایرانسل نیز به متقاضیان دریافت سیم کارت اعلام کرد متقاضیان واجد شرایط فوق می‌توانند صرفاً با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir، از طریق بخش سیم‌ کارت و گزینۀ سیم‌کارت اعتباری رایگان برای سیم‌ کارت اولی‌ها درخواست خود را ثبت و  سیم‌کارت خود را از طریق شرکت پست در محل مورد نظرشان دریافت کنند تمامی این اقدانمات برای این است که از تردد و عبور ومرور های غیر ضروری در سطح شه گرفته شود تا شاهد شیوع بیشتر این ویروس نباشیم و از همه گانی شدن ویروس جلوگیری شود .  .
و در ادامه افزود : ثبت نام و ارسال سیم کارت ایرانسل رایگان است و از این بابت هیچ هزینه ای از متقاضیان محترم دریافت نخواهد شد .
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.