مجله سیم کارت

گوشی های نسل بعدی هواوی با عملکرد بهتری عرضه خواهند شد

0 0

گوشی های نسل بعدی هواوی با عملکرد بهتری عرضه خواهند شد

تلاشها و فعالیت های هواوی بر هیچکس پوشیده نیست.این کمپانی اخیرا پرچمداران خود را در بازار چین عرضه کرده و با استقبال و فروش بی سابقه ای روبرو شده است.تراشه ی استفاده شده در گوشی هواوی میت 30 این کمپانی از نوع کایرین 990 می باشد.

"هواوی" اعلام کرده است که برای هواوی میت 40 خود از کایرین 1000 استفاده خواهد نمود.لازم به ذکر است که این کمپانی قصد دارد برای بهبود عملکرد گوشی های خود از نسل جدید معماری داوینچی برای واحد پردازش عصبی بهره بگیرد.نسل جدید گوشی های هواوی در نیمه دوم سال 2020  یعنی یکسال بعد عرضه خواهند شد.

با تمام این بیانات می توان گفت که تراشه کایرین 1000 که قرار است در پرجمداران نسل بعدی چینی ها عرضه شود اولین پردازنده ای خواهد بود که از فرایند ساخت 5 نانومتری بهره می‌برد.  

طبق گزارشات بدست آمده ، فرایند تولید آزمایشی این تراشه آغاز شده و هسته‌های آن مبتنی بر معماری A77  می باشند.این در جالیست که کایرین 990  مجهز به هسته های مبتنی بر معماری A76 می باشد.بنابراین با تمام موارد ذکر شده می توان نتیجه گرفت که نسل بعدی گوشی های هواوی عملکرد بسیار بهتری نسبت به نسلهای قبلی خواهند داشت و با توجه به شناختی که از این کمپانی دارین بی شک مجددا از فناوری جدید این کمپانی شوکه خواهیم شد.

در انتها لازم به ذکر است که هواوی گوشی های نسل بعدی خود را به اینترنت 5G مجهز خواهد نمود.فعلا اطلاعات بیشتری درباره محصول آینده هواوی در دسترس نیست ولی مطمئنا در آینده نزدیک اطلاعات زیادی از آن منتشر خواهد شد.

بنابراین پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر دربارهاخبار روز فناوری و تکنولوژی و همچنین خبرهای اپراتورها با ما همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.