فروش سیم کارت | سیم کارت

فروش سیم کارت

سایت سیم کارت به عنوان اولین سایت تخصصی خرید و فروش سیم کارت، اقدام به راه اندازی بخش اختصاصی جهت "فروش خط" در سریعترین زمان کرده است. با اجرای این طرح توانستیم ارتباطی سریعتر بین خریدار و فروشنده سیم کارت برقرار کنیم."فروش سیم کارت" یکی از خدمات ارزنده ای است که این سایت در اختیار شما قرار می دهد. شما در این بخش میتوانید با هر یک از شماره های زیر تماس بگیرید تا سیم کارت خود را با بالاترین قیمت در بازار بفروشید. قابل ذکر است که "فروش سیم کارت همراه اول"  از اهمیت ویژه ای در بین افراد برخوردار می باشد و در این بین  "فروش سیم کارت 0912 " نسبت به سایر خط ها ارجعیت دارد.
با کلیک روی هر کدام یک از فروشگاه های زیر سیم کارت خود را به  بالاترین قیمت بفروشید !

ارمیاموبایلپیشخوان2080آسمان همراهدیاموند همرطهراننوین همراهپانیذ همراهرُنـدچــیقائم سیمتکین همراه

فروش سیم کارت
همواره در بازار سیم کارت، فروش سیم کارت دست دوم مرسوم  بوده و دارندگان سیم کارت به دلایل مختلف اقدام به فروش سیم کارت خود  میکنند. از آنجا که قیمت سیم کارت به المان های مختلفی اعم از اپراتور، پیش شماره، کد، مرغوبیت و... بستگی دارد بدیهی است که فروش خط با قیمت های متفاوتی صورت میگیرد، یکی از المان های اساسی در مبحث فروش خط وضعیت آن میباشد، که کارکرده یا صفر بودن سیم کارت را مشخص میکند. در بازار خرید و فروش سیم کارت سه وضعیت ذیل بیشترین رواج را دارند:
1- سیم کارت صفر: سیم کارتی که تا لحظه فروش هیچگونه مکالمه ای نداشته باشد.
2- سیم کارت کارکرده: سیم کارتی که مکالمه داشته باشد.
3-  سیم کارت در حد صفر: سیم کارت کارکرده ایست که شماره آن در اختیار افراد زیادی نبوده، به عبارت دیگر پس از فروش آن خط، افراد به اشتباه برای برقراری ارتباط با مالک قبلی با این سیم کارت تماس نگیرند. این تعریف در  بازار با عنوان: زنگ خور نداشتن شناخته میشود.
بدیهی است به ترتیب صفر، در حد صفر و یا کارکرده بودن یک سیم کارت باعث افزایش قیمت آن میشود. از سوی دیگر نکته ای که در این میان بسیار حائز اهمیت است، اپراتورهای ارائه دهنده سیم کارت می باشد که نقش کاربردی در فروش سیم کارت دارند. از آنجا که فروش سیم کارت همراه اول در بین اپراتورها رواج بیشتری دارد میتوان این اپراتور را در صدر جدول فروش سیم کارت ها قرار داد. میتوان گفت که در این بین فروش سیم کارت 0912 دارای اهمیت بالای بین مشترکین است و به همین علت خرید و فروش خط 0912  کارکرده با هر مرغوبیتی در بازار رواج دارد. بطور کلی می توان گفت فروش سیم کارت با هر پیش شماره ای بغیر از 0912 نیازمند زمان بیشتری بوده و در این امر رند بودن خطوط است که به کمک شما می اید، به عبارتی فروش خطوط معمولی در این بین کاری غیر مرسوم و دشوار است.