درباره ما | سیم کارت

درباره ما

پس از رصد دقیق بازار خرید و فروش سیم کارت و تحقیق و بررسی های انجام شده، سایت سیم کارت با ارائه ایده نو، ایجاد بستری مناسب برای خرید و فروش سیم کارت در فضای اینترنت در سال 1384 فعالیت خود را به عنوان "اولین مرجع تخصصی خرید فروش سیم کارت در ایران" آغاز نمود. پس از شروع فعالیت سایت سیم کارت، با استقبال فروشندگان حرفه ای برای استفاده از فضای مجازی در راستای گسترش کسب و کار خود، به سرعت این صنف در این حوزه گسترش پیدا کرد. همانند هر استارت‌آپ موفق دیگر، پس از گذشت چند سال رقبای کوچک و بزرگی به این بخش از بازار اینترنتی اضافه شدند و شاهد ظهور سایت های حرفه ای، غیرحرفه ای و حتی شخصی در این حوزه بودیم.

پس از 13 سال فعالیت ممتد، سایت سیم کارت با استفاده از تجربیات و تخصص خود و جمع آوری پیشنهادات و انتقادات در طی 13 سال گذشته ، به منظور ایجاد سایتی مدرن با امکانات و بازدهی بیشتر، در سال 1397 تصمیم به ایجاد تحولی عظیم در جز به جز قسمت های سایت خود گرفت و با جذب سرمایه گذار، اصلاح ساختار داخلی، جذب نیروی متخصص و ... شروع به اعمال تغییرات در چهره و ساختار کلی سایت نمود.

از آنجا که فضای اینترنتی روزانه و بصورت مداوم در حال بروزرسانی و تغییر است؛ سیاست گذاری جدید سایت سیم کارت به گونه ای تنظیم شده تا همواره بروزرسانی و فعالیت سایت در راستای اضافه کردن امکانات بیشتر برای آسودگی فروشندگان سیم کارت باشد، ازاین رو نیازمند و پذیرای انتقادات و پیشنهادات کاربران هستیم.

منتظر خبرهای خوب باشید!

سیم کارت در شبکه های اجتماعی