ايرانسل گوشي

درباره ما

logo

سیم کارت

سایت سیم کارت دات کام مرجع جامع سیم کارت یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین وب سایت های خرید سیم کارت و فروش سیم کارت می باشد . سایت سیم کارت مرجع جامعی از سیم کارت های موجود در بازار است و هدف از راه اندازی این وب سایت دسترسی سریع افراد به سیم کارت انواع اپراتور ها می باشد . این وب سایت این امکان را فراهم کرده است تا افرادی که تمایل دارند سیم کارت خود را بفروشند نا ثبت نام در سایت سیم کارت خود را برای فروش داخل سایت آگهی کنند . سایت سیم کارت سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است و پس از 13 سال فعالیت ممتد در سال 1397 تصمیم به ایجاد تحولی عظیم در جز به جز قسمت های سایت خود گرفت و با جذب سرمایه گذار ، اصلاح ساختار داخلی ، جذب نیروی متخصص و ... شروع به اعمال تغییرات در چهره و ساختار کلی سایت نمود .

خرید و فروش در سیم کارت

نحوه فروش و خرید سیم کارت :افرادی که تمایل دارند سیم کارت خود را بفروشند فقط کافی است در سایت سیم کارت ثبت نام کنند و بعد از ثبت نام و اهراز هویت یک پنل کاربری برای کاربر ایجاد می شود . کاربر می تواند با کلیک روی قسمت سیم کارت و سپس کارت های من و انتخاب گزینه افزودن سیم کارت ، سیم کارت خود را آگهی کند . سایت سیم کارت دات کام برای فعالان حوزه سیم کارت نیز امکانی را فراهم کرده است تا تبلیغات بنری خود را در سایت قرار دهند تا بیشتر دیده شوند و بتوانند سیم کارت های خود را در فروشگاه شخصی خود را برای فروش آگهی کنند . افرادی که به دنبال خرید سیم کارت هستند با پیش شماره و حتی کد و شماره خاص می توانند از طریق سایت سیم کارت سیم کارت مورد نظر خود را پیدا کنند . افراد برای خرید سیم کارت با اتخاب اپراتور و یا کد و پیش شماره مورد نظر خود می توانند سیم کارت مورد نیاز خود را پیدا کنند و سپس بعد از انتخاب سیم کارت مورد نظر برای خرید سیم کارت با فروشنده سیم کارت تماس بگیرند . در واقع سایت سیم کارت با این اقدام تا حد بسیار زیادی دست دلالان را کوتاه کرده است و مستقیم خریدار را به فروشنده وصل می کند . لازم به ذکر است که سایت سیم کارت در ازای خرید و فروش سیم کارت از طریق سایت هیچ درصدی دریافت نمی کند .

امکانات دیگر سیم کارت

سایت سیم کارت علاوه بر خرید و فروش سیم کارت قابلیت های دیگری نیز دارد که باعث می شود کاربر ها به این وب سایت مراجعه کنند . سایت سیم کارت قابلیتی به نام قیمت گذاری نیز دارد که افراد می توانند از طریق آن قیمت سیم کارت خود را مشخص کنند . قیمت گذاری سیم کارت : افرادی هستند که قیمت سیم کارت خود را نمی دانند و به دنبال راهی هستند تا قیمت سیم کارت خود را پیدا کنند ، سایت سیم کارت دات کام نیز این قابلیت را برای آن ها فراهم کرده است تا بتوانند قیمت سیم کارت خود را به دست بیاورند . بعضی افراد فقط به دنبال آن هستند قیمت سیم کارت خود را بدانند و دنبال فروش آن نیستند ولی بعضی نیز تمایل دارند قیمت سیم کارت خود را داشته باشند تا بتوانند با خیال راحت آن را بفروشند . در همین راستا سایت سیم کارت فکر آن را نیز کرده و بر اساس نیاز کاربران خود سه نوع قیمت گذاری رایگان ، ویژه و تخصصی در نظر گرفته است .