ايرانسل گوشي
TowerTowerTowerTower

سیم کارت های پیش شماره 0994 اپراتور همراه اول

تومان
تومان
تستآسمان همراه
مرتب سازی بر اساس:
نوع نمایش:
تعداد:
No Simcard
سیمکارتی پیدا نشد
بنرالوسیمکارتبنر
لياناتلبنررندچیكاترين همراهبنر دیاموند همراهمینایی همراهبنر افشار موبایلاپراتور همراهبنر تکین همراه

پیش شماره ۰۹۹۴ همراه اول

با توجه به افزایش تعداد کاربران اپراتور همراه اول ، آن‌ها پیش شماره ۰۹۹۴ همراه اول را به بازار عرضه کردند. تا نیاز مخاطبان خود را به خوبی برطرف کنند. البته این پیش شماره همراه اول، متعلق به یک شهر یا استان خاصی نیست. در تمام کشور برای عرضه به مخاطبان، موجود است.

اپراتور محبوب همراه اول، اولین اپراتور موبایل در کشور ایران بوده و همچنین همزمان با رواج استفاده از موبایل، این اپراتور شکل گرفت. بنابراین با توجه به پیشینه تاریخی، نظر مخاطبان و آسایش آن‌ها برای اپراتور از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

خرید پیش شماره 0994 همراه اول

ارائه جدید‌ترین پیش شماره همراه اول را می‌توان یکی از نشانه‌های اهمیت مخاطبان برای آن‌ها توصیف کرد. خط ۰۹۹۴ از مدل سیم کارت‌های اعتباری است. همچنین مخاطب با خرید این سیم کارت، می‌تواند بر حسب نیاز خود برای شارژ آن اقدام کند.

سخن نهایی

بنابراین مخاطبانی که توان خرید سیم کارت دائمی این اپراتور را ندارند یا امکان پراخت هزینه‌ها برقراری تماس یا اینترنت را به شکل ماهانه، برای آن‌ها وجود ندارد؛ حتما از سیم کارت اعتباری خرید کنند. آن‌ها با خرید پیش شماره‌های اعتباری مانند سیم کارت 0994، می‌توانند از تمام خدمات ارائه شده همراه اول مطابق با شارژ مالی خط خود بهره ببرند. همچنین زمان تمام شدن شارژ پولی سیم کارت خود، می‌توانند با توجه به نیاز خود مجددا آن را شارژ کنند. جهت خرید این سیم کارت از معتبر ترین سایت سیم کارت ایران، یعنی سیم کارت دات کام اقدام کنید.