ايرانسل گوشي
TowerTowerTowerTower

سیم کارت های پیش شماره 0930 اپراتور ایرانسل

تومان
تومان
تستآسمان همراه
مرتب سازی بر اساس:
نوع نمایش:
تعداد:
No Simcard
سیمکارتی پیدا نشد
بنرالوسیمکارتبنر
بنرمینایی همراهبنر افشار موبایلاپراتور همراهرندچیبنر تکین همراهكاترين همراهبنر دیاموند همراه

سیم کارت ایرانسل، به عنوان دومین اپراتور تلفن همراه در کشور، دارای سیم کارت های گوناگون با پیش شماره های متنوع می باشد. این اپراتور به عنوان به صرفه ترین اپراتور، در زمینه ارائه خدمات تلفن همراه شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش شماره 0930 ایرانسل، ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

عوامل موثر بر قیمت سیم کارت 0930

فاکتورهای مختلفی علاوه بر دائمی یا اعتباری بودن خط وجود دارند که بر قیمت سیم کارت 0930 تاثیر می گذارند. از جمله این عوامل می توان به میزان رند بودن شماره اشاره کرد. هر چه در یک شماره تکرار رقم ها بیشتر باشد آن خط رندتر خواهد بود. خط رند ایرانسل 0930 ممکن است به صورت صفر یا کارکرده باشد.

اگر به دنبال سیم کارت رند با قیمتی پایین تر. باشید می توانید از سیم کارت های کارکرده یا دست دوم استفاده کنید. به خصوص اگر صاحب قبلی خط کسب و کاری مشابه کسب و کار شما داشته باشد زنگ‌خور خط شما بیشتر شده و در نتیجه با یک تیر دو هدف زده اید؛ در واقع هم هزینه تبلیغاتتان کاهش می یابد هم مشتریانی در حیطه کاریتان به شما اضافه می شوند.

خط 0930 ایرانسل بوده و به صورت دائمی و اعتباری ارائه شده است. شما می توانید با توجه به نیازتان، با خریداری سیم کارت اعتباری ایرانسل خرید به صرفه ای داشته باشید.متقاضیان در سراسر کشور، بدون هیچ محدودیتی می توانند نسبت به خرید این سیم کارت اقدام نمایند.سیم کارت دات کامبزرگ ترین مرجع خرید سیم کارت 0930 ارزان است.

اپراتور ایرانسل سیم کارت 0930 را همچون سایر خطوط خود در دو پلتفرم دائمی و اعتباری ارائه داده است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. از آنجا که هزینه سیم کارت های دائمی برای برقراری ارتباط نسبت به خطوط اعتباری کمتر است بسیاری از افراد تمایل به تهیه خط دائمی 0930 دارند. البته مردم با توجه به در نظر گرفتن قیمت، ویژگی ها و مزایای هر کدام از انواع سیم کارت و مطابقت با نیاز خود اقدام به تهیه این خطوط می کنند.

چرا سیم کارت ایرانسل 0930 بخریم؟

به طور کلی اپراتور ایرانسل خدماتی را ارائه می دهد که بسیاری از افراد را ترغیب به خرید سیم کارت ایرانسل می کند. از میان خطوط ایرانسل پیش شماره 0930 آن دارای طرفداران بسیاری است. شما با خرید یک سیم کارت 0930 می توانید از کلیه خدمات این اپراتور استفاده کرده و از تخفیفات ویژه ای که برای کاربران در نظر گرفته می شود بهره ببرید.

در خرید سیم کارت ایرانسل با پیش شماره 0930 به این نکته توجه داشته باشید که برای اطمینان از صفر یا کارکرده بودن خط بهتر است پیش از خرید آن را استعلام بگیرید. همچنین توصیه می شود حتما از طریق فروشگاه ها و نمایندگان معتبر ایرانسل اقدام به تهیه سیم کارت کنید. سایت سیم کارت دات کام افتخار این را دارد که خطوط نابی از پیش شماره 0930 را به شما عزیزان ارائه دهد.