TowerTowerTowerTower

سیم کارت های پیش شماره 0933 اپراتور ایرانسل

تومان
تومان
تستآسمان همراه
مرتب سازی بر اساس:
نوع نمایش:
تعداد:
No Simcard
سیمکارتی پیدا نشد
بنرالوسیمکارتبنر
كاترين همراهبنر تکین همراهرندچیاپراتور همراهلياناتلبنر دیاموند همراهمینایی همراهبنر افشار موبایلبنر

خرید خط یا سیم کارت 0933

سیم کارت های ایرانسل با پیش شماره 0933 از سال 1390 یعنی پنج سال پس از شروع فعالیت این اپراتور به بازار عرضه شدند. با این حال باز هم قدمتی بالغ بر 10 سال داشته و اعتبار خاص خود را دارد. اگر برای کسب و کار خود اقدام به تهیه سیم کارت 0933 دائمی کردید و پس از مدتی به هر دلیلی دیگر نخواستید از آن استفاده کنید می‌ توانید آن را به فروش برسانید.

به خصوص اگر خطی که تهیه کرده اید شماره رندی داشته باشد می توانید با قیمت بالاتری آن را واگذار نمایید. هر چه شماره رندتر باشد ارزش بالاتری به آن اختصاص داده می شود. به طور کلی هر یک از خطوط دائمی و اعتباری این پیش شماره ویژگی‌ های مخصوص به خود را دارند که هر شخص با توجه به نیاز خود آن ها را تهیه می کند.

سخن نهایی

جهت خرید سیم کارت ایرانسل می توانید به راحتی از طریق سایت سیم کارت دات کام اقدام کرده و علاوه بر اینکه می توانید شماره دلخواه خود را انتخاب نمایید از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند خواهید شد. توجه داشته باشید که پس از خرید و دریافت سیم کارت درب منزل، نیاز خواهد بود که نسبت به فعالسازی آن اقدام کنید. بدین منظور می توانید از طریق گرفتن کد دستوری #141*1* آن را فعال کرده و از خدمات بی نظیر این سیم کارت 0933 استفاده نمایید. برای تمام خطوط 0933 ایرانسل بسته های مکالمه، پیامک و اینترنت ویژه هر سیم کارت با توجه به الگوی مصرفی کاربر در نظر گرفته می شود که در صرفه جویی هزینه هایتان کمک می کند.