TowerTowerTowerTower

سیم کارت های پیش شماره 0938 اپراتور ایرانسل

تومان
تومان
تستآسمان همراه
مرتب سازی بر اساس:
نوع نمایش:
تعداد:
No Simcard
سیمکارتی پیدا نشد
بنرالوسیمکارتبنر
لياناتلمینایی همراهبنر افشار موبایلبنراپراتور همراهرندچیكاترين همراهبنر دیاموند همراهبنر تکین همراه

ایرانسل، جزو بزرگ‌ترین اپراتورهای فعال در کشور می باشد. همچنین در زمینه سیم کارت های دائمی و اعتباری، خدمات متنوعی را ارائه کرده است. متقاضیان می توانند با توجه به نیازشان سیم کارت ایرانسل خریداری نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خط 0938 ایرانسل، مطلب زیر را مطالعه نمایید.

خرید سیم کارت 0938

این پیش شماره متعلق به شرکت ایرانسل می باشد. خط 0938 هم به صورت دائمی و هم اعتباری عرضه شده است. افراد در سراسر کشور می توانند نسبت به خرید آن اقدام نمایند. سیم کارت دات کام بزرگ ترین مرجع خرید سیم کارت 0938 ارزان است.

سیم کارت 0938 یکی از پیش شماره های قدیمی و محبوب اپراتور ایرانسل به شمار می رود. این سیم کارت ها از اینترنت پرسرعت 4G و 4.5G پشتیبانی می کنند که می توانید از آن لذت ببرید. به علاوه با خرید سیم کارت ایرانسل با پیش شماره 0938 می توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من به خرید بسته های متنوع، شارژ و مدیریت حساب خط خود بپردازید.

شماره سیم کارت های دائمی و اعتباری 0938 ایرانسل هر چه رندتر باشد خواهان و طرفداران بیشتری خواهد داشت. از مزایای خرید خط رند ایرانسل 0938 می توان خاص بودن آن دانست. با داشتن این خطوط علاوه بر اینکه می توان افراد بسیاری را جذب کرد، می توان با افزایش اعتبار شخص و کسب و کار از محبوبیت بیشتری بهره مند شد و بر تعداد مشتریان نیز افزود.

تبدیل سیم کارت اعتباری 0938 به دائمی

هر کدام از سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل مزایای خاص خود را دارند. به عنوان مثال هزینه ارتباط در سیم کارت اعتباری از سیم کارت دائمی بیشتر است، در مقابل میزان استفاده از مکالمه و پیامک در خطوط اعتباری محدود به اعتبار و شارژ آن ها می باشد. با این حال کنترل و مدیریت هزینه ها در سیم کارت های اعتباری بسیار آسان تر و بیشتر خواهد بود.

بسیاری از افراد با اطلاع از ویژگی های هر کدام ترجیح می دهند شماره اعتباری خود را به دائمی تغییر دهند. مزیت این کار نسبت به تهیه یک خط 0938 اعتباری جداگانه این است که نیازی به تغییر سیم کارت و شماره خط خود ندارند. برای تبدیل خط اعتباری ایرانسل به دائمی می توان از طریق موارد زیر اقدام کرد:

  • اپلیکیشن ایرانسل من
  • استفاده از کد دستوری #70*

جهت خرید سیم کارت ایرانسل با پیش کد محبوب 0938 می توانید از طریق سایت سیم کارت اقدام به تهیه نمایید.