TowerTowerTowerTower

قیمت گذاری سیم کارت

از ارزش سیم کارت خود مطلع شو

Smile
قیمت گذاری رایگان
رایگان
خدمات

فقط قیمت گذاری

دقت قیمت گذاری

حدودی

عامل قیمت گذاری

توسط سایت

Smile
قیمت گذاری ویژه
25,000 تومان
خدمات

فقط قیمت گذاری

دقت قیمت گذاری

دقیق

عامل قیمت گذاری

کارشناس

Smile
قیمت گذاری تخصصی
Star
45,000 تومان
خدمات:

قیمت خرید و فروش

دقت قیمت گذاری

دقیق و به روز

عامل قیمت گذاری

کارشناس حرفه ای

چرا سایت سیم کارت؟

سایت سیم کارت یک بستر آنلاین است که سعی در ساده سازی خرید سیم کارت برای خریداران سیم کارت دارد. از طرفی قطعا تلاش های دائمی ما برای فروشندگان سیم کارت مشهود است. چرا که خرید و فروش سیم کارت همواره اولویت اصلی ما بوده است. آمار هم نشان دهنده این ادعا است. تا به امروز 6,568 فروشنده سیم کارت ثبت شده است. 3,578,566 سیم کارت نیز در سایت ما ثبت و فعال است.

قطعا این آمار بی نظیر بی دلیل نبوده است. ما دائما امکانات سایت را بروزرسانی می‌کنیم تا دسترسی کاربران به همه پیش شماره ها به آسانی صورت بگیرد. از طریق قیمت گذاری سیم کارت به کاربران(چه خریدار و چه فروشنده) این تعهد را میدهیم که خط مورد نظرشان به بهترین قیمت مورد خرید و فروش قرار میگیرد.

چرا قیمت گذاری سیم کارت

قیمت گذاری سیم کارت به شما کمک می کند تا از قیمت سیم کارت خود در بازار اطلاع یابید. بحث قیمت گذاری سیم کارت کاری است که کاملا به کارشناسی نیاز داشته و در سایت سیم کارت دات کام این فرآیند توسط کارشناسان مجرب در امر خرید و فروش از سه روش قیمت گذاری رایگان، ویژه و تخصصی تعیین خواهد شد. مشترکان تمام اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل ،سامانتل و تالیا می توانند از این سرویس بهره ببرند. همچنین ثبت درخواست به منظور درج آگهی فروش نبوده و این مشخصات صرفا توسط کارشناس مربوطه بررسی می شود. نحوه قیمت گذاری سیم کارت ها متفاوت می باشد و توسط مرجع خاص و یا مشخصی اعلام نخواهد شد. افراد فعال در حوزه شناس کارت، بر اساس ملاک های مختلفی از جمله نوع سیم کارت ارزش گذاری می کنند که این عوامل به رند و معمولی بودن سیم کارت ها و به اپراتور آن بستگی دارد. برای مثال استعلام قیمت سیم کارت همراه اول با ایرانسل متفاوت می باشد. همچنین تعیین قیمت سیم کارت دائمی و اعتباری و کارکرده نیز با هم تفاوت دارد. تخمین قیمت سیم کارت به نوع شماره سیم کارت (رند و معمولی) کم و زیاد می شود. به صورتی که هر چه شماره شما رندتر باشد از نظر قیمتی گران تر خواهد بود .همچنین سیم کارت دات کام مرجع خرید و فروش سیم کارت رند و کارکرده، می تواند در زمینه تعیین بهای سیم کارت به شما کمک کند. قیمت گذاری ویژه و یا تخصصی شما حداکثر سه ساعت بعد از ثبت برای شما اس ام اس خواهد شد

قیمت گذاری رایگان سیم کارت

سیم کارت من چقدر می ارزه؟ قیمت خط رند چقدر است؟ چطور می تونم خطمو رو قیمت گذاری کنم؟ روش های قیمت گذاری سیم کارت ها و خط های رند چیست؟ این سوالات بدون شک تا کنون برای شما پیش آمده است. اکنون می خواهیم به این سوالات پاسخ دهیم. شما می توانید با قیمت گذاری رایگان سیم کارت از طریق سایت ما، به بها اصلی شماره خود دست پیدا کنید. قیمت این پلن رایگان میباشد.

قیمت گذاری سیم کارت های رند

امروزه همه افراد برای ارتباط باهم از سیم کارت شرکت های مختلف مانند ایرانسل و همراه اول و رایتل و... استفاده می کنند. در این بین بعضی افراد خط هایی هایی دارند که شماره متعلق به آنها رند است.

این افراد می توانند از این سیم کارت برای کسب و کار خود استفاده کنند. حتی این امکان که سیم کارت خود را به افرادی مانند مدیران و یا صاحبین کسب و کار به فروش برسانند، وجود دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری رایگان

برای این مدل قیمت گذاری، ربات هایی وجود دارند که می توانید از طریق همین سایت به قیمت سیم کارت خود دست پیدا کنید.

در تعیین قیمت سیم کارت ها، عوامل مختلفی تاثیر گذار است. از جمله:

 • پیش شماره سیم کارت

  ممکن است شما شماره ای از شرکتی مانند همراه اول داشته باشید. در درجه اول پیش شماره شما مهم است. که نشان از محل زندگی شماست. ولی معمولا سیم کارت های همراه اول با پیش شماره 0912 قیمت بیشتری دارند.

 • توالی اعداد

  دیگر ویژگی تأثیر گذار در قیمت سیم کارت، توالی اعداد و الگو چیدمان آنها و همچنین خوش آوایی و سرعت بیان شماره است.

 • نوع سیم کارت

  بطور کلی ما دو نوع خط تلفن همراه داریم: سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی.

  معمولا سیم کارت های اعتباری ارزش کمتری نسبت به سیم کارت های دائمی دارند. آن ها را می بایستی بعد از اتمام شارژ آن، مجدد شارژ کنید. پیش شماره های متفاوتی هم با سیم کارت های دائمی دارند. البته برخی اپراتور ها این امکان را برای کاربران خود فراهم کردند تا بتوانند سیم کارت های اعتباری خود را به سیم کارت دائمی تغییر دهند. همچنین برخی از پیش شماره ها هم به صورت دائمی و هم اعتباری موجود است. از جمله وجه تمایز در اعتبار آن ها است. طوری که شما باید بصورت دوره ای قبض مکالمه خود را پرداخت کنید.

  تمام اپراتورها موجود در ایران، هر دونوع خط را به فروش می رسانند. شما می توانید بر حسب نیاز خود هر نوعی را که مایلید خریداری کنید.

 • صفر یا کارکرده بودن

  یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت گذاری، صفر یا کارکرده بودن آن خط است. به طور معمول قیمت شماره کارکرده از صفر کمتر است. برای قیمت گذاری رایگان سیم کارت خود می توانید به سایت سیم کارت دات کام مراجعه کنید.