قیمت گذاری رایگان

قیمت گذاری رایگان

لطفا اطلاعات سیم کارت خود را جهت قیمت گذاری وارد کنید

IR
0

برای قیمت گذاری دقیق تر

قیمت گذاری ویژه

قیمت گذاری ویژه

خدمات:

فقط قیمت گذاری

دقت قیمت گذاری:

دقیق

عامل قیمت گذاری:

کارشناس حرفه ای

15,000تومان
قیمت گذاری تخصصی

قیمت گذاری تخصصی

خدمات::

قیمت گذاری و فروش

دقت قیمت گذاری:

دقیق و به روز

عامل قیمت گذاری:

کارشناس تخصصی خط

30,000تومان

قیمت گذاری رایگان سیم کارت

سیم کارت من چقد می ارزه؟ قیمت خط رند چقدر است؟ چطور می تونم خطمو رو قیمت گذاری کنم؟ روش های قیمت گذاری سیم کارت ها و خط های رند چیست؟ این سوالات بدون شک تا کنون برای شما پیش آمده است. اکنون می خواهیم به این سوالات پاسخ دهیم. شما می توانید با قیمت گذاری رایگان سیم کارت از طریق سایت ما، به بها اصلی شماره خود دست پیدا کنید.

قیمت گذاری سیم کارت های رند

امروزه همه افراد برای ارتباط باهم از سیم کارت شرکت های مختلف مانند ایرانسل و همراه اول و رایتل و... استفاده می کنند. در این بین بعضی افراد خط هایی هایی دارند که شماره متعلق به آنها رند است.

این افراد می توانند از این سیم کارت برای کسب و کار خود استفاده کنند. حتی این امکان که سیم کارت خود را به افرادی مانند مدیران و یا صاحبین کسب و کار به فروش برسانند، وجود دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری رایگان

برای این مدل قیمت گذاری، ربات هایی وجود دارند که می توانید از طریق همین سایت به قیمت سیم کارت خود دست پیدا کنید.

در تعیین قیمت سیم کارت ها، عوامل مختلفی تاثیر گذار است. از جمله:

· پیش شماره سیم کارت

ممکن است شما شماره ای از شرکتی مانند همراه اول داشته باشید. در درجه اول پیش شماره شما مهم است. که نشان از محل زندگی شماست. ولی معمولا سیم کارت های همراه اول با پیش شماره 0912 قیمت بیشتری دارند.

· توالی اعداد

دیگر ویژگی تأثیر گذار در قیمت سیم کارت، توالی اعداد و الگو چیدمان آنها و همچنین خوش آوایی و سرعت بیان شماره است.

· نوع سیم کارت

بطور کلی ما دو نوع خط تلفن همراه داریم: سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی.

معمولا سیم کارت های اعتباری ارزش کمتری نسبت به سیم کارت های دائمی دارند. آن ها را می بایستی بعد از اتمام شارژ آن، مجدد شارژ کنید. پیش شماره های متفاوتی هم با سیم کارت های دائمی دارند. البته برخی اپراتور ها این امکان را برای کاربران خود فراهم کردند تا بتوانند سیم کارت های اعتباری خود را به سیم کارت دائمی تغییر دهند. همچنین برخی از پیش شماره ها هم به صورت دائمی و هم اعتباری موجود است. از جمله وجه تمایز در اعتبار آن ها است. طوری که شما باید بصورت دوره ای قبض مکالمه خود را پرداخت کنید.

تمام اپراتورها موجود در ایران، هر دونوع خط را به فروش می رسانند. شما می توانید بر حسب نیاز خود هر نوعی را که مایلید خریداری کنید.

· صفر یا کارکرده بودن

یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت گذاری، صفر یا کارکرده بودن آن خط است. به طور معمول قیمت شماره کارکرده از صفر کمتر است. برای قیمت گذاری رایگان سیم کارت خود می توانید به سایت سیم کارت دات کام مراجعه کنید.

سایت سیم کارت مرجع خرید و فروش جامع سیم کارت است. "سیم کارت" ها در دنیای امروزه ی بشر از اهمیت بالایی برخوردار هستند و تقریبا تمام افراد جامع به گونه ای به آن نیاز دارند. کم ترین کاری که سیم کارت ها در دنیای امروز ما انجام میدهند برقراری ارتباط است. از جایی که سیم کارت امروز از نیاز های اصلی بشر به شمار می آید ما برآن شدیم تا وب سایتی طراحی کنیم که بتواند تا حد زیادی به مردم در خرید و فروش سیم کارت کمک کند. سایت سیم کارت مرجع جامعی از انواع خطوط سیم کارت است وافراد میتوانند با توجه به نیاز خود سیم کارت مورد نظر خود را پیدا کنند. این سایت هم در زمینه "خرید سیم کارت" و هم درزمینه فروش سیم کارت فعالیت دارد و میتواند به افراد تا حد زیادی کمک کند.

تمامی حقوق این وبسایت به سیمکارت تعلق دارد