قیمت گذاری ویژه

قیمت گذاری ویژه

لطفا اطلاعات سیم کارت خود را جهت قیمت گذاری وارد کنید

IR
0

از کارشناس فروش بهره مند شوید

قیمت گذاری تخصصی

قیمت گذاری تخصصی

خدمات::

قیمت گذاری و فروش

دقت قیمت گذاری:

دقیق و به روز

عامل قیمت گذاری:

کارشناس تخصصی خط

30,000تومان

قمیت گذاری ویژه سیم کارت

آیا تا کنون به شماره سیم کارت خود توجه کرده اید و یا برایتان سوال شده است که: سیم کارت من چند می ارزه؟ قیمت خطم چنده؟ این سوالی است که معمولا برای کاربران اپراتورها پیش می آید و در این مقاله به تفصیل راجب آن صحبت میکنیم. همچنین راه های قیمت گذاری سیم کارت را برای شما شرح می دهیم. برای رسیدن به پاسخ این قبیل سوالات، سایت ما، سیم کارت شما را تحت عنوان قیمت گذاری ویژه سیم کارت پردازش می کند. این قیمت گذاری زیر نظر کارشناسان ماهر و باتجربه در این زمینه انجام می شود.

قیمت خط اپراتورها

همه ما در حال حاضر حداقل یک سیم کارت همراه اول ، سیم کارت ایرانسل و... از یک اپراتور مشخص داریم. اما در این بین افرادی هستند که شماره سیم کارت آنها ، شماره ای رند است که این شماره ها از مزیت قیمتی و کاربردی نسبت به شماره های عادی یا به اصطلاح کند برخوردارند.

همه اپراتورها، در هر رنج قیمتی سیم کارت برای فروش دارند. قیمت سیمکارت شما به عوامل بسیاری بستگی دارد. که اگر می خواهید بصورت دقیق قیمت گذاری شود، بایستی از کارشناس قیمت گذاری همان اپراتور مشورت بخواهید.

تفاوت قیمت گذاری ویژه با رایگان

برای دستیابی به قیمت دقیق شماره خود، شما می توانید با پرداخت هزینه در بخش قیمت گذاری ویژه سیم کارت به قیمت واقعی و دقیق سیم کارت خود دست پیدا کنید. تفاوت این قیمت گذاری ویژه با قیمت گذاری رایگان این است که این قیمت گذاری تحت نظر کارشناسان ماهر همان اپراتور انجام می شود. ولی قمیت گذاری رایگان را ربات ها انجام می دهند.

نکات قابل توجه در قمیت گذاری ویژه سیم کارت

· پیش شماره

یکی از مهمترین ارکان تعیین قیمت سیم کارت شما، پیش آن است. پیش شماره سیم کارت شما نشان دهنده اصالت و شهر ارائه دهنده می باشد. برای مثال معروف ترین پیش شماره تهران و ایران، پیش شماره 0912 است و یا پیش شماره اصفهان که 0913 است و این دو پیش شماره معمولا قیمت بالاتری دارند.

· صفر یا کارکرده

دیگر ویژگی تأثیر گذار در قیمت گذاری ویژه سیم کارت ، صفر یا کارکرده بودن آن است.

· توالی و تکرار اعداد

برای اینکه شماره شما با ارزش و با قیمت بالا تلقی شود، باید از یک توالی و تکرار یا الگوی خاصی از اعداد ساخته شده باشد. که این ویژگی را کارشناسان با دقت هرچه تمام بررسی می کنند.

سخن نهایی

هرگاه شما خواستید از قیمت دقیق خط یا شماره خود مطلع شوید، می توانید از طریق قیمت گذاری ویژه سیم کارت به قیمت دقیق دست پیدا کنید. این قیمت گذاری توسط کارشناسانی صورت می گیرد که در این زمینه چندین سال تجربه و مهارت دارند.

همان اطلاعاتی را که شما برای قیمت گذاری رایگان وارد می کنید را می توانید برای قیمت گذاری ویژه سیم کارت هم وارد کنید. با پرداخت مبلغ قیمت گذاری، سفارش خود را ثبت و تأیید کنید.

برای اطلاع از قیمت می توانید به سایت سیم کارت دات کام مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق همین سایت، سیم کارت رند هم خریداری کنید.

سایت سیم کارت مرجع خرید و فروش جامع سیم کارت است. "سیم کارت" ها در دنیای امروزه ی بشر از اهمیت بالایی برخوردار هستند و تقریبا تمام افراد جامع به گونه ای به آن نیاز دارند. کم ترین کاری که سیم کارت ها در دنیای امروز ما انجام میدهند برقراری ارتباط است. از جایی که سیم کارت امروز از نیاز های اصلی بشر به شمار می آید ما برآن شدیم تا وب سایتی طراحی کنیم که بتواند تا حد زیادی به مردم در خرید و فروش سیم کارت کمک کند. سایت سیم کارت مرجع جامعی از انواع خطوط سیم کارت است وافراد میتوانند با توجه به نیاز خود سیم کارت مورد نظر خود را پیدا کنند. این سایت هم در زمینه "خرید سیم کارت" و هم درزمینه فروش سیم کارت فعالیت دارد و میتواند به افراد تا حد زیادی کمک کند.

تمامی حقوق این وبسایت به سیمکارت تعلق دارد