TowerTowerTowerTower

قیمت گذاری سیم کارت

از ارزش سیم کارت خود مطلع شو

Smile
قیمت گذاری رایگان
رایگان
خدمات

فقط قیمت گذاری

دقت قیمت گذاری

حدودی

عامل قیمت گذاری

توسط سایت

Smile
قیمت گذاری ویژه
25,000 تومان
خدمات

فقط قیمت گذاری

دقت قیمت گذاری

دقیق

عامل قیمت گذاری

کارشناس

Smile
قیمت گذاری تخصصی
Star
45,000 تومان
خدمات:

قیمت خرید و فروش

دقت قیمت گذاری

دقیق و به روز

عامل قیمت گذاری

کارشناس حرفه ای

چرا سایت سیم کارت؟

سایت سیم کارت یک بستر آنلاین است که سعی در ساده سازی خرید سیم کارت برای خریداران سیم کارت دارد. از طرفی قطعا تلاش های دائمی ما برای فروشندگان سیم کارت مشهود است. چرا که خرید و فروش سیم کارت همواره اولویت اصلی ما بوده است. آمار هم نشان دهنده این ادعا است. تا به امروز 6,568 فروشنده سیم کارت ثبت شده است. 3,578,566 سیم کارت نیز در سایت ما ثبت و فعال است.

قطعا این آمار بی نظیر بی دلیل نبوده است. ما دائما امکانات سایت را بروزرسانی می‌کنیم تا دسترسی کاربران به همه پیش شماره ها به آسانی صورت بگیرد. از طریق قیمت گذاری سیم کارت به کاربران(چه خریدار و چه فروشنده) این تعهد را میدهیم که خط مورد نظرشان به بهترین قیمت مورد خرید و فروش قرار میگیرد.

چرا قیمت گذاری سیم کارت

قیمت گذاری سیم کارت به شما کمک می کند تا از قیمت سیم کارت خود در بازار اطلاع یابید. بحث قیمت گذاری سیم کارت کاری است که کاملا به کارشناسی نیاز داشته و در سایت سیم کارت دات کام این فرآیند توسط کارشناسان مجرب در امر خرید و فروش از سه روش قیمت گذاری رایگان، ویژه و تخصصی تعیین خواهد شد. مشترکان تمام اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل ،سامانتل و تالیا می توانند از این سرویس بهره ببرند. همچنین ثبت درخواست به منظور درج آگهی فروش نبوده و این مشخصات صرفا توسط کارشناس مربوطه بررسی می شود. نحوه قیمت گذاری سیم کارت ها متفاوت می باشد و توسط مرجع خاص و یا مشخصی اعلام نخواهد شد. افراد فعال در حوزه شناس کارت، بر اساس ملاک های مختلفی از جمله نوع سیم کارت ارزش گذاری می کنند که این عوامل به رند و معمولی بودن سیم کارت ها و به اپراتور آن بستگی دارد. برای مثال استعلام قیمت سیم کارت همراه اول با ایرانسل متفاوت می باشد. همچنین تعیین قیمت سیم کارت دائمی و اعتباری و کارکرده نیز با هم تفاوت دارد. تخمین قیمت سیم کارت به نوع شماره سیم کارت (رند و معمولی) کم و زیاد می شود. به صورتی که هر چه شماره شما رندتر باشد از نظر قیمتی گران تر خواهد بود .همچنین سیم کارت دات کام مرجع خرید و فروش سیم کارت رند و کارکرده، می تواند در زمینه تعیین بهای سیم کارت به شما کمک کند. قیمت گذاری ویژه و یا تخصصی شما حداکثر سه ساعت بعد از ثبت برای شما اس ام اس خواهد شد

قیمت گذاری ویژه سیم کارت

آیا تا کنون به شماره سیم کارت خود توجه کرده اید و یا برایتان سوال شده است که: سیم کارت من چند می ارزه؟ قیمت خطم چنده؟ این سوالی است که معمولا برای کاربران اپراتورها پیش می آید و در این مقاله به تفصیل راجب آن صحبت میکنیم. همچنین راه های قیمت گذاری سیم کارت را برای شما شرح می دهیم. برای رسیدن به پاسخ این قبیل سوالات، سایت ما، سیم کارت شما را تحت عنوان قیمت گذاری ویژه سیم کارت پردازش می کند. این قیمت گذاری زیر نظر کارشناسان ماهر و باتجربه در این زمینه انجام می شود. قیمت این پلن 15,000 تومان میباشد.

قیمت خط اپراتورها

همه ما در حال حاضر حداقل یک سیم کارت همراه اول ، سیم کارت ایرانسل و... از یک اپراتور مشخص داریم. اما در این بین افرادی هستند که شماره سیم کارت آنها ، شماره ای رند است که این شماره ها از مزیت قیمتی و کاربردی نسبت به شماره های عادی یا به اصطلاح کند برخوردارند.

همه اپراتورها، در هر رنج قیمتی سیم کارت برای فروش دارند. قیمت سیمکارت شما به عوامل بسیاری بستگی دارد. که اگر می خواهید بصورت دقیق قیمت گذاری شود، بایستی از کارشناس قیمت گذاری همان اپراتور مشورت بخواهید.

تفاوت قیمت گذاری ویژه با رایگان

برای دستیابی به قیمت دقیق شماره خود، شما می توانید با پرداخت هزینه در بخش قیمت گذاری ویژه سیم کارت به قیمت واقعی و دقیق سیم کارت خود دست پیدا کنید. تفاوت این قیمت گذاری ویژه با قیمت گذاری رایگان این است که این قیمت گذاری تحت نظر کارشناسان ماهر همان اپراتور انجام می شود. ولی قیمت گذاری رایگان را ربات ها انجام می دهند.

نکات قابل توجه در قیمت گذاری ویژه سیم کارت

  • پیش شماره

    یکی از مهمترین ارکان تعیین قیمت سیم کارت شما، پیش آن است. پیش شماره سیم کارت شما نشان دهنده اصالت و شهر ارائه دهنده می باشد. برای مثال معروف ترین پیش شماره تهران و ایران، پیش شماره 0912 است و یا پیش شماره اصفهان که 0913 است و این دو پیش شماره معمولا قیمت بالاتری دارند.

  • صفر یا کارکرده

    دیگر ویژگی تأثیر گذار در قیمت گذاری ویژه سیم کارت ، صفر یا کارکرده بودن آن است.

  • توالی و تکرار اعداد

    برای اینکه شماره شما با ارزش و با قیمت بالا تلقی شود، باید از یک توالی و تکرار یا الگوی خاصی از اعداد ساخته شده باشد. که این ویژگی را کارشناسان با دقت هرچه تمام بررسی می کنند.

سخن نهایی

هرگاه شما خواستید از قیمت دقیق خط یا شماره خود مطلع شوید، می توانید از طریق قیمت گذاری ویژه سیم کارت به قیمت دقیق دست پیدا کنید. این قیمت گذاری توسط کارشناسانی صورت می گیرد که در این زمینه چندین سال تجربه و مهارت دارند.

همان اطلاعاتی را که شما برای قیمت گذاری رایگان وارد می کنید را می توانید برای قیمت گذاری ویژه سیم کارت هم وارد کنید. با پرداخت مبلغ قیمت گذاری، سفارش خود را ثبت و تأیید کنید.

برای اطلاع از قیمت می توانید به سایت سیم کارت دات کام مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق همین سایت، سیم کارت رند هم خریداری کنید.