قیمت گذاری تخصصی

قیمت گذاری تخصصی

لطفا اطلاعات سیم کارت خود را جهت قیمت گذاری وارد کنید

IR
0

قیمت گذاری تخصصی سیم کارت

شما ممکن است در حال حاضر مالک یک سیم کارت با شماره ای رند باشید ولی از قیمت آن اطلاعی نداشته باشید. شما می توانید با قیمت گذاری تخصصی سیم کارت، به قیمت واقعی و درست سیم کارت خود دست پیدا کنید.

امروزه همه ما برای ارتباط با یک دیگر، به یک سیم کارت از اپراتور های مختلف نیاز داریم. شماره هایی از اپراتورهایی مانندهمراه اول و ایرانسل. در بین تمامی افرادی که شماره تلفن همراه تهیه می کنند، برخی افراد سیم کارت هایی با شماره های رند دارند.

اکنون برای شما این سوال پیش آمده که سیم کارتمو چند میخرن یا حتی خطی که می خوام چنده؟؟

برای گرفتن پاسخ این سوالاتی که برایتان پیش آمده است، می توانید با قیمت گذاری تخصصی سیم کارت به هدف خود برسید. در این قیمت گذاری، شما از قیمت درست و به روز سیم کارت خود مطلع می شوید.

نحوه قیمت گذاری تخصصی سیم کارت

شما می توانید با روش های گوناگونی به قیمت شماره خود دست پیدا کنید. که دقیق نیستند و بر اساس قیمت ها و آمار های قبلی است. ولی با این مدل قیمت گذاری زیر نظر کارشناس مربوطه، به قیمت دقیق و به روز دست پیدا می کنید.

کارشناسانی که قیمت گذاری سیم کارت به صورت تخصصی را برای شما را انجام می دهند، کارشناس تخصصی همان اپراتور هستند. مثلا اگر خط شما همراه اول تهران است، کارشناس مربوط به همراه اول تهران، خط شما را بررسی می کند و قیمت گذاری می کند.

در این سبک قیمت گذاری، شما دیگر نگران درست بودن یا نبودن قیمت و یا به روز بودن آن نیستید. همچنین مطمئن باشید قیمتی که به شما اعلام شده است، قیمت دقیق و به روز سیم کارت شماست.

نحوه فروش سیم کارت رند

پس از اینکه شما با این پلن از قیمت واقعی و به روز آگاه شدید، اکنون می توانید سیم کارت خود را با قیمتی که مطلع شدید، به فروش برسانید. اگر برای سیم کارت رند خود خریداری نمی شناسید، می توانید آن را از طریق سایت سیم کارت دات کام به فروش برسانید.

برای فروش در سایت ما، پس از اینکه از طریق قیمت گذاری تخصصی سیم کارت از قیمت واقعی مطلع شدید، باید شماره مورد نظر را آگهی کنید. از طریق آگهی در این می توانید به راحتی سیم کارت خود را به فروش برسانید.

فروش در سایت سیم کارت دات کام

برای اینکه آگهی فروش سیم کارتتان بیشتر به چشم بیاید و سریع تر فروش رود ، با پرداخت هزینه ای، آگهی خط خود را در ویترین سایت قرار دهید. ویترین در صفحات اصلی سایت قرار دارد. به همین علت آگهی شما بیشتر دیده می شود. در نتیجه فروش سریع تری را تجربه می کنید.

پس اگر شما شماره رندی دارید ولی از قیمت آن اطلاعی ندارید، می توانید با این شیوه قیمت گذاری به قیمت صحیح و قابل اعتماد دست پیدا کنید. و آن را به راحتی به فروش برسانید.

سایت سیم کارت مرجع خرید و فروش جامع سیم کارت است. "سیم کارت" ها در دنیای امروزه ی بشر از اهمیت بالایی برخوردار هستند و تقریبا تمام افراد جامع به گونه ای به آن نیاز دارند. کم ترین کاری که سیم کارت ها در دنیای امروز ما انجام میدهند برقراری ارتباط است. از جایی که سیم کارت امروز از نیاز های اصلی بشر به شمار می آید ما برآن شدیم تا وب سایتی طراحی کنیم که بتواند تا حد زیادی به مردم در خرید و فروش سیم کارت کمک کند. سایت سیم کارت مرجع جامعی از انواع خطوط سیم کارت است وافراد میتوانند با توجه به نیاز خود سیم کارت مورد نظر خود را پیدا کنند. این سایت هم در زمینه "خرید سیم کارت" و هم درزمینه فروش سیم کارت فعالیت دارد و میتواند به افراد تا حد زیادی کمک کند.

تمامی حقوق این وبسایت به سیمکارت تعلق دارد