TowerTowerTowerTower

قیمت گذاری سیم کارت

از ارزش سیم کارت خود مطلع شو

Smile
قیمت گذاری رایگان
رایگان
خدمات

فقط قیمت گذاری

دقت قیمت گذاری

حدودی

عامل قیمت گذاری

توسط سایت

Smile
قیمت گذاری ویژه
25,000 تومان
خدمات

فقط قیمت گذاری

دقت قیمت گذاری

دقیق

عامل قیمت گذاری

کارشناس

Smile
قیمت گذاری تخصصی
Star
45,000 تومان
خدمات:

قیمت خرید و فروش

دقت قیمت گذاری

دقیق و به روز

عامل قیمت گذاری

کارشناس حرفه ای

چرا سایت سیم کارت؟

سایت سیم کارت یک بستر آنلاین است که سعی در ساده سازی خرید سیم کارت برای خریداران سیم کارت دارد. از طرفی قطعا تلاش های دائمی ما برای فروشندگان سیم کارت مشهود است. چرا که خرید و فروش سیم کارت همواره اولویت اصلی ما بوده است. آمار هم نشان دهنده این ادعا است. تا به امروز 6,568 فروشنده سیم کارت ثبت شده است. 3,578,566 سیم کارت نیز در سایت ما ثبت و فعال است.

قطعا این آمار بی نظیر بی دلیل نبوده است. ما دائما امکانات سایت را بروزرسانی می‌کنیم تا دسترسی کاربران به همه پیش شماره ها به آسانی صورت بگیرد. از طریق قیمت گذاری سیم کارت به کاربران(چه خریدار و چه فروشنده) این تعهد را میدهیم که خط مورد نظرشان به بهترین قیمت مورد خرید و فروش قرار میگیرد.

چرا قیمت گذاری سیم کارت

قیمت گذاری سیم کارت به شما کمک می کند تا از قیمت سیم کارت خود در بازار اطلاع یابید. بحث قیمت گذاری سیم کارت کاری است که کاملا به کارشناسی نیاز داشته و در سایت سیم کارت دات کام این فرآیند توسط کارشناسان مجرب در امر خرید و فروش از سه روش قیمت گذاری رایگان، ویژه و تخصصی تعیین خواهد شد. مشترکان تمام اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل ،سامانتل و تالیا می توانند از این سرویس بهره ببرند. همچنین ثبت درخواست به منظور درج آگهی فروش نبوده و این مشخصات صرفا توسط کارشناس مربوطه بررسی می شود. نحوه قیمت گذاری سیم کارت ها متفاوت می باشد و توسط مرجع خاص و یا مشخصی اعلام نخواهد شد. افراد فعال در حوزه شناس کارت، بر اساس ملاک های مختلفی از جمله نوع سیم کارت ارزش گذاری می کنند که این عوامل به رند و معمولی بودن سیم کارت ها و به اپراتور آن بستگی دارد. برای مثال استعلام قیمت سیم کارت همراه اول با ایرانسل متفاوت می باشد. همچنین تعیین قیمت سیم کارت دائمی و اعتباری و کارکرده نیز با هم تفاوت دارد. تخمین قیمت سیم کارت به نوع شماره سیم کارت (رند و معمولی) کم و زیاد می شود. به صورتی که هر چه شماره شما رندتر باشد از نظر قیمتی گران تر خواهد بود .همچنین سیم کارت دات کام مرجع خرید و فروش سیم کارت رند و کارکرده، می تواند در زمینه تعیین بهای سیم کارت به شما کمک کند. قیمت گذاری ویژه و یا تخصصی شما حداکثر سه ساعت بعد از ثبت برای شما اس ام اس خواهد شد

قیمت گذاری تخصصی سیم کارت

شما ممکن است در حال حاضر مالک یک سیم کارت با شماره ای رند باشید ولی از قیمت آن اطلاعی نداشته باشید. شما می توانید با قیمت گذاری تخصصی سیم کارت، به قیمت واقعی و درست سیم کارت خود دست پیدا کنید. قیمت این پلن 30,000 تومان میباشد.

امروزه همه ما برای ارتباط با یک دیگر، به یک سیم کارت از اپراتور های مختلف نیاز داریم. شماره هایی از اپراتورهایی مانندهمراه اول و ایرانسل. در بین تمامی افرادی که شماره تلفن همراه تهیه می کنند، برخی افراد سیم کارت هایی با شماره های رند دارند.

اکنون برای شما این سوال پیش آمده که سیم کارتمو چند میخرند یا حتی خطی که می خوام چنده؟؟

برای گرفتن پاسخ این سوالاتی که برایتان پیش آمده است، می توانید با قیمت گذاری تخصصی سیم کارت به هدف خود برسید. در این قیمت گذاری، شما از قیمت درست و به روز سیم کارت خود مطلع می شوید.

نحوه قیمت گذاری تخصصی سیم کارت

شما می توانید با روش های گوناگونی به قیمت شماره خود دست پیدا کنید. که دقیق نیستند و بر اساس قیمت ها و آمار های قبلی است. ولی با این مدل قیمت گذاری زیر نظر کارشناس مربوطه، به قیمت دقیق و به روز دست پیدا می کنید.

کارشناسانی که قیمت گذاری سیم کارت به صورت تخصصی را برای شما را انجام می دهند، کارشناس تخصصی همان اپراتور هستند. مثلا اگر خط شما همراه اول تهران است، کارشناس مربوط به همراه اول تهران، خط شما را بررسی می کند و قیمت گذاری می کند.

در این سبک قیمت گذاری، شما دیگر نگران درست بودن یا نبودن قیمت و یا به روز بودن آن نیستید. همچنین مطمئن باشید قیمتی که به شما اعلام شده است، قیمت دقیق و به روز سیم کارت شماست.

نحوه فروش سیم کارت رند

پس از اینکه شما با این پلن از قیمت واقعی و به روز آگاه شدید، اکنون می توانید سیم کارت خود را با قیمتی که مطلع شدید، به فروش برسانید. اگر برای سیم کارت رند خود خریداری نمی شناسید، می توانید آن را از طریق سایت سیم کارت دات کام به فروش برسانید.

برای فروش در سایت ما، پس از اینکه از طریق قیمت گذاری تخصصی سیم کارت از قیمت واقعی مطلع شدید، باید شماره مورد نظر را آگهی کنید. از طریق آگهی در این می توانید به راحتی سیم کارت خود را به فروش برسانید.

فروش در سایت سیم کارت دات کام

برای اینکه آگهی فروش سیم کارتتان بیشتر به چشم بیاید و سریع تر فروش رود ، با پرداخت هزینه ای، آگهی خط خود را در ویترین سایت قرار دهید. ویترین در صفحات اصلی سایت قرار دارد. به همین علت آگهی شما بیشتر دیده می شود. در نتیجه فروش سریع تری را تجربه می کنید.

پس اگر شما شماره رندی دارید ولی از قیمت آن اطلاعی ندارید، می توانید با این شیوه قیمت گذاری به قیمت صحیح و قابل اعتماد دست پیدا کنید. و آن را به راحتی به فروش برسانید.