ايرانسل گوشي
rightel
تومان
تومان
تستآسمان همراه
مرتب سازی بر اساس:
نوع نمایش:
تعداد:
No Simcard
سیمکارتی پیدا نشد
بنرالوسیمکارتبنر
بنركاترين همراهبنر افشار موبایلبنر دیاموند همراهرندچیاپراتور همراهمینایی همراهبنر تکین همراه

معرفی سیم کارت رایتل

تحت عنوان یک کاربر اگر می خواهیم که قیمت های مناسبی در رابطه با خدمات تلفن همراه داشته باشیم باید از سیم کارت رایتل در کشور دفاع کنیم. این اپراتور بیشتر به عنوان اپراتور نسل سوم و دیتا معرفی می‌شود. اغلب کسانی که سیمکارت های این شرکت را استفاده کرده‌اند، اینترنت پرسرعت می خواستند. حضور رایتل به نفع مجموعه فضای تلفن همراه است.

رایتل در تمام شهر های ایران به ویژه تهران از پوشش شبکه ای قابل قبولی برخوردار است. که تقریبا بهترین مزیت‌ رایتل میباشد. طوری که این اپراتور قابلیت این را داشته که در تهران و بعضی شهرها شبکه های خود را گسترش دهند. با این ویژگی از سایر رقبا کمی جلو می افتد. این تجربه ای است که این روزها همراه اول و ایرانسل با آن دست و پنجه نرم می کنند. ولی سالها پیش این اپراتور آن را از سر گذرانده است و اکنون می تواند شبکه خود را به نسل های جدید هم ارتقا دهد.

سیم کارت رایتل استراتژی مشخصی هم برای مخاطب قرار دادن دارد. این استراتژی بازاریابی در دیگر رقیبان نیز تا حدودی مشهود است. حضور این سه بازیگر در این عرصه کاملاً به نفع مشتریان است. حتی زمانی با بیمه قرار داد داشته و مخاطب هدف خود را اینگونه مشخص کرده است. همچنین شماره های این اپراتور برای دانش آموزان نیز در دسترس است.

خرید سیم کارت رایتل با شماره دلخواه

مهم‌ترين مزایای خرید سیم کارت رایتل

این اپراتور پس از گذشت چند سال از پوشش شبکه قابل برخوردار است. در واقع این اپراتور در این چند سال توانسته شبکه های خود را در تمامی استان ها گسترش دهد.

این اپراتور اما نشان داده که اساسا بدون برنامه ریزی در بازار به وجود نیامده است. یعنی استراتژی مشخصی هم برای مخاطب قرار دادن بخشی از بازار دارد. قطعا در دوره جدید با کاهش قیمت‌های اینترنت خود یا ایجاد مزایای به رقابت با دو رقیب بزرگ خود بپردازد.

برهمین اساس رویکرد رایتل تاثیر مهمی روی پایین نگه داشتن قیمت خدمات نسل جدید اینترنت در بازار دارد.

پیش شماره های سیم کارت رایتل

 • پیش شماره 0920:

  این پیش‌شماره مربوط به سیم کارت دائمی رایتل هست. این سیم‌کارت به شما خدمات زیادی را ارائه میدهد. از جمله اینترنت پرسرعت، کنفرانس صوتی و پیام چند رسانه‌ای، خدمات ارزش افزوده و.... همچنین امکان پرداخت صورتحساب به راحتی وجود دارد. هم به روش‌های متداول پرداخت و هم از طریق پرتال مدیریت حساب کاربری رایتل این کار قابل انجام است.

 • پیش شماره 0921 و 0922:

  این پیش شماره ها مربوط به سیم کارت اعتباری رایتل می باشد. این سیم کارت خدمات زیادی مانند نمونه دائمی خود ارائه می دهد. مواردی که در مورد خرید سیم کارت این اپراتور می توان گفت ارزان بودن آن نسبت به سیم کارت دائمی است. بله، شما می توانید سیم کارت خود را به اندازه دلخواه شارژ کنید. از تمامی خدمات شبکه استفاده کنید. هزینه های ارتباطی خود را راحت تر کنترل کنید.

 • پیش شماره 0921:

  • 0920 سیم کارت رایتل است؟ 0921 و 0922 و 0923 چطور؟

   بله رایتل شامل 4 پیش شماره است. که هر چهار پیش شماره زیر موجود می باشند.

  • برای خرید شارژ و اینترنت و استعلام موجودی از چه کد دستوری باید استفاده کنیم؟

   *200# راحت ترین کد دستوری رایتل است.

  • آیا می توان سیم کارت رند رایتل را از سایت سیم کارت دات کام خریداری کرد؟

   بله به راحتی میتوانید سیم کارت رند مورد نظر هر اپراتوری را از سایت سیم کارت دات کام خریداری کنید.

  این پیش شماره مربوط به سیم کارت دیتا رایتل می باشد. این نوع خط برای دسترسی به اینترنت پرسرعت و خدمات انتقال اطلاعات است. علاوه بر این قابلیت دریافت و ارسال پیام کوتاه و پیام های چندرسانه ای را نیز دارا است. از این نوع شماره در انواع مودم های نسل های جدید ارتباطی (دانگل و وای فای)، انواع تبلت های نسل جدید ارتباطی، کامپیوترهای شخصی و قابل حمل (لپ تاپ) و تمامی دستگاه هایی که قابلیت اتصال دارند استفاده کنید.

چطور سیم کارت رایتل بخرم؟

 1. میتوانید با مراجعه به مراکز و نمایندگی های فروش مودم و سیم کارت رایتل به صورت حضوری اقدام کنید.
 2. میتوانید به راحتی از طریق همین سایت اقدام کنید. به راحتی با بررسی ویترین شماره های همین صفحه، نسبت به خرید خط رایتل مد نظر اقدام کنید.

سخن نهایی

شما از طریق سایت سیم کارت دات کام امکان خرید انواع پیش شماره های رایتل و خط رند رایتل را خواهید داشت. این اپراتور بهترین امکانات را با بهترین قیمت ها ارائه خواهد داد. ویترین شماره های سایت ما راهی فوق العاده برای خرید ارزان شماره رایتل است.

GreenQuestionMark

سوالات متداول

OrangeQuestionMark

0920 سیم کارت رایتل است؟ 0921 و 0922 و 0923 چطور؟

بله رایتل شامل 4 پیش شماره است. که هر چهار پیش شماره فوق موجود می باشند.

برای خرید شارژ و اینترنت و استعلام موجودی از چه کد دستوری باید استفاده کنیم؟

*200# راحت ترین کد دستوری رایتل است.

آیا می توان سیم کارت رند رایتل را از سایت سیم کارت دات کام خریداری کرد؟

بله به راحتی میتوانید سیم کارت رند مورد نظر هر اپراتوری را از سایت سیم کارت دات کام خریداری کنید.

چطور سیم کارت رایتل بخرم؟

 1. میتوانید با مراجعه به مراکز و نمایندگی های فروش مودم و سیم کارت رایتل به صورت حضوری اقدام کنید.
 2. میتوانید به راحتی از طریق همین سایت اقدام کنید. به راحتی با بررسی ویترین شماره های همین صفحه، نسبت به خرید خط رایتل مد نظر اقدام کنید.