ايرانسل گوشي
TowerTowerTowerTower

سیم کارت های پیش شماره 0921 اپراتور رایتل

تومان
تومان
تستآسمان همراه
مرتب سازی بر اساس:
نوع نمایش:
تعداد:
No Simcard
سیمکارتی پیدا نشد
بنرالوسیمکارتبنر
بنر دیاموند همراهلياناتلبنرمینایی همراهبنر افشار موبایلبنر تکین همراهكاترين همراهاپراتور همراهرندچی

پیش شماره 0921 رایتل

پیش شماره 0921 رایتل یکی از پیش شماره‌هایی بوده که اپراتور رایتل آن را عرضه کرده است. اپراتور رایتل در سال 2007 میلادی (1386 شمسی) تاسیس شد. شرکت خدمات ارتباطی رایتل سومین اپراتور سراسری تلفن همراه در ایران بوده که وابسته به سازمان تامین اجتماعی است.

خوب است بدانید که خط 0921 رایتل است. برای اطلاع از قیمت سیمکارت رایتل 0921 و خرید سیم کارت رایتل با شماره دلخواه 0921 میتوانید در سایت سیم کارت دات کام ثبت نام انجام داده و سیم کارت مورد نظرتان را خریداری کنید.

خرید سیم کارت رایتل 0921

سیم کارت رایتل که برای استفاده از اینترنت پر سرعت و انتقال فایل و داده‌ها کاربرد دارد با شمارههای 0921 در اختیار کاربران قرار گرفته است. شما این پیش شماره میتوانید به راحتی پیامک ارسال و دریافت کنید. کاربران رایتلی این امکان را دارند تا از این سیم کارت برای موارد زیر استفاده کنند:

  1. مودم‌های نسل ۳
  2. نوت بوک و لپ تاپ
  3. تبلتها

خرید شماره تلفن 0921 برای هر وسیله‌ای که امکان اتصال به شبکه 3G را داشته باشد؛ امکان پذیر است. گوشیهای هوشمند زیادی از قابلیت 3G برخوردار هستند.

سخن نهایی

در حال حاضر هر جایی که امکان پوشش رایتل وجود داشته باشد؛ امکان استفاده از سیم کارت پیش شماره 0921 رایتل وجود داشته. و شما می‌توانید از طریق دیتای رایتل این خط به اینترنت متصل شوید.