ايرانسل گوشي
TowerTowerTowerTower

سیم کارت های پیش شماره 0923 اپراتور رایتل

تومان
تومان
تستآسمان همراه
مرتب سازی بر اساس:
نوع نمایش:
تعداد:
No Simcard
سیمکارتی پیدا نشد
بنرالوسیمکارتبنر
مینایی همراهبنر افشار موبایللياناتلبنر تکین همراهبنر دیاموند همراهبنراپراتور همراهكاترين همراهرندچی

پیش شماره 0923 رایتل

اپراتور رایتل در سال 1386 به منظور ارائه خدمات در عرصه تلفن همراه به مشتریان، تاسیس شده و این شرکت را باید از شرکت های وابسته به شستا معرفی کرد. البته این اپراتور برای رفاه حال کاربران خود، سیم کارت‌های اعتباری و دائمی را در بازار عرضه کرد.

خرید سیمکارت 0923 رایتل

امروزه با توجه به اینکه قیمت سیم کارت رایتل 0923 در سیم کارت دات کام مناسب بوده، استفاده از پیش شماره 0923 رایتل با استقبال بسیاری مواجه شده است. البته با توجه به گسترش شبکه تلفن همراه اپراتور رایتل ، نمی‌توان پاسخی درستی به این پرسش که پیش شماره 923 مال کجاست؟ داد.

مزایای خرید سیم کارت رایتل با شماره دلخواه 0923

در صورت خرید سیم کارت رایتل با شماره دلخواه 0923 خیلی راحت می‌توان آن را روی لپ تاپ، تبلت‌ها، گوشی‌های هوشمند و همچنین نوت بوک استفاده کرد. زیرا اندازه سیم کارت‌های پیش شماره 0923 رایتل در حالت عادی و مینی است. دست کاربر برای انتخاب اندازه سیم کارت با توجه به نوع گوشی یا تبلت، باز است.

سخن نهایی

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های سیم کارت‌ با پیش شماره 0923 رایتل اتصال سریع به اینترنت بوده و امکان ارسال فایل یا عکس را خیلی راحت برای کاربران فراهم کرده است. البته ارزان‌تر بودن هزینه‌های اینترنتی آن نسبت به سایر اپراتور‌های تلفن همراه، در استفاده گسترده آن تاثیر گذار است.