samantel
تومان
تومان
تستآسمان همراه
مرتب سازی بر اساس:
نوع نمایش:
تعداد:
No Simcard
سیمکارتی پیدا نشد
بنرالوسیمکارتبنر
بنر دیاموند همراهاپراتور همراهبنر تکین همراهكاترين همراهبنر افشار موبایلمینایی همراهرندچیبنرلياناتل

درباره سیم کارت سامانتل

سیم کارت‌ سامانتل متعلق به نسل جدید اپراتور‌های تلفن همراه است. همچنین رندترین شماره‌های ایران را به خود اختصاص داده‌اند. این شرکت مجوز‌های لازم را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کرده است. علاوه بر ارائه سرویس‌های پایه، بر خدمات ارزش افزوده در حوزه‌های بانکی، مخابراتی و اینترنت‌ اشیاء تاکید دارد. شرکت کیش سل پارس که از نام تجاری سامانتل برخوردار است؛ در حوزه اپراتور‌های مجازی فعال است. درواقع سیم کارت‌هایی با همین نام را در بازار به عرضه رسانده است.

همچنین موفق به اخذ اولین پروانه نسل جدید اپراتور‌های تلفن همراه شده و از ده سال سابقه فعالیت در زمینه‌های اپراتوری و خدمات امور مشترکین، مخابرات، برق و فناوری اطلاعات برخوردار است. سیم کارت سامانتل، یکی از مهمترین خدمات ارائه شده بانک سامان بوده و از مزایا و قابلیت‌های متعددی برخوردار است.

خرید سیم کارت سامانتل

شما عزیزان می‌توانید برای خرید سیم کارت‌های این اپراتور از طریق ویترین شماره های همین صفحه اقدام کنید. سایت سیم کارت دات کام ارائه دهنده این نوع خط با مناسب ترین قیمت است.

خرید سیم کارت سامانتل 0999

قیمت سیم کارت سامانتل

قیمت خط سامانتل به نوع آن بستگی دارد. فروش هر سیم کارت به همراه خدمات خاص و ویژه‌ای به انجام می‌رسد. به طور کلی سیم کارت‌های راه‌اندازی شده در شبکه سامانتل عبارتند از:

 • سیم کارت‌های دائمی
 • سیم کارت‌های اعتباری
 • سیم کارت‌های توریست
 • سیم کارت‌های دیتا
 • سیم کارت‌های سازمانی

اگر سیم کارت سامانتلی دارید که قیمت آن را نمیدانید، از قسمت قیمت گذاری سیم کارت سایت اقدام کنید.

سامانتل چه پیش شماره‌ای دارد؟

از سال ۱۳۹۵ به بعد، سامانتل سیم کارت‌های دائمی خود را با پیش شماره ۰۹۹۹۹۹ ارائه می‌کند. نکته جالب و قابل توجه، همزمانی این اتفاق با برگزاری نمایشگاه الکامپ است. همچنین سیم کارت‌های اعتباری، از پیش شماره ۰۹۹۹۹۸ برخوردار هستند.

سیم کارت‌های سامانتل چه ویژگی دارند؟

این سیم کارت‌ها از رندترین پیش شماره‌های تلفن همراه کشور برخوردار بوده و امکان استفاده از فناوری NFC را فراهم کرده‌اند. همچنین انتقال اطلاعات را با سرعت بالایی به انجام می رسانند.

با ارائه قابلیت USIM، اینترنت پرسرعت را برای کاربران خود فراهم می‌کنند. این نوع شماره بستری ایمن برای ارتباط بوده و از اعتبار بالایی برخوردار هستند.

بررسی تعرفه سیم کارت‌های سامانتل

هزینه مکالمات درون شبکه اپراتور سامانتل، برای مکالمات درون شبکه ۴۹۹ ریال است. این مبلغ برای مکالمات برون شبکه ۶۲۵ ریال در دقیقه است. هزینه پیامک فارسی و انگلیسی نیز به ترتیب ۹۸ و ۲۳۲ ریال است.

مزایا

سیم کارت سامانتل با تمام اپراتور‌های دنیا قراداد داشته و امکان بهره‌مندی از قابلیت رومینگ را فراهم کرده است. همچنین سرویس‌های زیر را ارائه می دهد. بر اساس قوانین موجود، می‌تواند توسط هر مشترک به مقدار ۱۰ عدد خریداری شود.

 • سرویس‌های پایه همچون تماس، اس‌ام اس به همراه Delivery Report و اینترنت.
 • سرویس‌های ارزش افزوده و دریافت پیام‌های تبلیغاتی و فرهنگی.
 • سرویس پیام صوتی، نمایشگر، انتظار و انتقال مکالمه.
 • خرید کارت شارژ به وسیله اینترنت و نمایش محدوده آنتن دهی.
 • برقراری کنفرانس تلفنی و ارسال‌ ایمیل با پیامک.
 • محدودیت تماس‌های ورودی.
 • تهیه شارژ سیم کارت اعتباری و اطلاع از اعتبار باقی مانده.

شما عزیزان می‌توانید از طریق روش‌های زیر، نسبت به شارژ سیم کارت اعتباری خود اقدام کنید.

 • دستگاه‌های خودپرداز بانک سامان.
 • مراجعه به سامانه خدمات آنلاین سامانتل.
 • شماره‌گیری کد دستوری #۷۲۴*.
 • ورود به صفحه خرید آنلاین شارژ مستقیم سایت اپراتور.

همچنین می‌توانید برای اطلاع از باقی مانده شارژ، کد #۶*۱*۹* را شماره‌گیری کرده و یا به سامانه خدمات آنلاین مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز برای خرید سیم کارت سامانتل

شما عزیزان می‌توانید با داشتن کارت ملی یا شناسنامه جدید، سیم کارت سامانتل را خریداری کنید. البته باید شخصا حضور داشته و در صورت تبعه بودن، گذرنامه خود را به همراه داشته باشید. همچنین برای انجام انتقال مالکیت، به همراه کارت ملی خود به یکی از دفاتر خدمات مشترکین سامانتل مراجعه کنید.

مخدوش، دریافت مجدد سیم کارت گمشده یا به سرقت رفته و تغییر مالکیت سیم کارت اشاره کرد.

طرح‌های فوق‌العاده سامانتل

سامانتل از طرح‌های تشویقی و هیجان‌انگیز زیادی برخوردار بوده و نسبت به سایر اپراتور‌ها هزینه کمتری را برای خرید اینترنت در نظر گرفته است. برای مثال شما می‌توانید با پرداخت ۵۰ هزار تومان به صورت ماهیانه، به اینترنت نامحدود دسترسی داشته و از خدمات متنوع این سیم کارت بهره‌مند شوید.

اپراتور سامانتل برای مشترکین جدید خود بسته‌های ویژه‌ای در نظر گرفته و به سیم کارت‌های دائمی ۹۹۹ دقیقه مکالمه درون شبکه، ۹۹۹ پیامک درون شبکه و ۱۰ گیگابایت دیتا ارائه می‌دهد. همچنین برای سیم کارت‌های اعتباری ۹۹۹ دقیقه مکالمه درون شبکه، ۹۹۹ عدد پیامک درون شبکه و ۵ گیگابایت دیتا در نظر گرفته و هدیه آن تا یک ماه پس از زمان فعالسازی سیم کارت، قابل استفاده است.

سخن نهایی

هدف ما همواره ارائه خدمات مطلوب به مشتریان جهت خرید سیم کارت بوده. همچنین سعی داشته ایم تا فروش سیم کارت را از طریق سایت سیم کارت دات برای فروشندگان گرامی راحت کنیم. هدف ما اختیار خاطر شما عزیزان برای داشتن تجربه خوب از خرید و فروشتان است.

GreenQuestionMark

سوالات متداول

OrangeQuestionMark

سامانتل در کدام استان ها نمایندگی دارد؟

نمایندگی سامانتل در تمامی استان ها موجود است. اما نیاز به خرید حضوری نیست. شما می توانید به راحتی از طریق ویترین شماره های همین صفحه، شماره دلخواه خود را خرید کنید.

قیمت سیم کارت سامانتل چگونه است؟

بررسی این مسئله به عوامل زیادی بستگی دارد که به آنها اشاره کردیم. اما به طور کلی میزان رندی خط اهمیت بیشتری دارد.

آیا سیم کارت سامانتل رند ترین سیم کارت موجود است؟

بله سیم کارت سامانتل با پیش شماره 0999، رند ترین سیم کارت ها را دارا است.