ايرانسل گوشي
TowerTowerTowerTower

سیم کارت های پیش شماره 0998 اپراتور شاتل موبایل

تومان
تومان
تستآسمان همراه
مرتب سازی بر اساس:
نوع نمایش:
تعداد:
No Simcard
سیمکارتی پیدا نشد
بنرالوسیمکارتبنر
بنر دیاموند همراهبنراپراتور همراهلياناتلبنر افشار موبایلرندچیمینایی همراهبنر تکین همراهكاترين همراه

پیش شماره ۰۹۹۸ شاتل

شاتل موبایل به عنوان اولین اپراتور واقعی Full MVNO ایران، سیم کارت جدید خود را با پیش شماره ۰۹۹۸ وارد بازار کرده است. این سیم کارت امکان برقراری تماس و ارسال پیامک را فراهم کرده. از اینترنت پرسرعت برخوردار است. همچنین از قابلیت اتصال به TD LTE برخوردار است. از شبکه‌های اینترنتی متعددی پشتیبانی می‌کند.

پیش شماره ۰۹۹۸ شاتل، مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قرار است. امکان فروش سیم کارت با شماره‌های رند را فراهم کرده است. همچنین از قابلیت اتصال خودکار به شبکه رادیویی هر سه اپراتور کشور برخوردار بوده و امکان دسترسی به شبکه‌ای باکیفیت را در هر منطقه فراهم می‌کند. به طور کلی پیش شماره شاتل زمینه انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان را ایجاد کرده. کد #۸*۱* را برای مدیریت این ویژگی در نظر گرفته است.

خرید پیش شماره 0998 شاتل

برای خرید سیم کارت شاتل به راحتی می توانید از ویترین شماره های بالا اقدام نمایید. یعنی به سادگی شماره را انتخاب کنید. از قیمت آن مطلع شوید. سپس اقدام به خرید کنید. همچنین

کارشناسان ما از شنبه الی چهار شنبه از ساعت 9:00 الی 18:00 و پنج شنبه ها 9:00 الی 13:00 پاسخگوی کاربران گرامی میباشند. از صفحه تماس با ما راه های ارتباطی را مشاهده کنید.

اما اگر قصد فروش خط 0998 را دارید، کارشناسان ما در قسمت قیمت گزاری سیم کارت در کنار شما هستند.

سخن نهایی

انتخاب پیش شماره شاتل، بسیار هوشمندانه بوده و باعث بهره‌مندی از قابلیت‌های متعددی مثل انتقال باقی مانده بسته اینترنت به دوره بعد، خرید اشتراک سرویس فیلم و سریال نماوا، تعرفه ویژه مصرف آزاد و... می‌شود.

این اپراتور بسته‌های اینترنت همراه و ترکیبی متنوعی را ارائه داده. انتخاب اقتصادی و مقرون به صرفه‌ای است.‌ کد‌های دستوری، وب سایت و اپلیکیشن برای خرید شارژ و بسته اینترنت شاتل مناسب است. کد دستوری شاتل #۷* امکان شارژ سیم کارت به میزان دلخواه را فراهم کرده است. همچنین شماره‌گیری کد #۱* امکان دسترسی به تمام خدمات شاتل موبایل را فراهم کرده است. پیشنهادات ویژه و جذاب سیم کارت شما را معرفی می‌کند.

برای خرید وفروش سیم کارت خود ازطریق معتبرترین و قدیمی ترین سایت سیم کارت ایران، یعنی سیم کارت دات کام اقدام کنید.