مجله سیم کارت

طرح ویژه بازگشایی مدارس همراه اول

0 20

اپراتور همراه اول با فرا رسیدن ماه مهر و باز شدن مدارس و دانشگاه ها بستری را فراهم کرده تا دانش آموزان و دانشجویان به محتوا های آموزشی مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند و این طرح ویژه باز گشایی مدارس و دانشگاه ها می باشد . اپراتور همراه اول در همین راستا سرویس اینترنت دانش آموزی را فراهم کرده که این سرویس فضای امنی را ایجاد می کند تا دانش آموزان بتوانند به محتوا های مورد نیاز خود که برای آن ها ارائه شده است دسترسی پیدا کنند و دیگر والدین از دسترسی فرزندان خود به فضای امن اینترنت اطمینان حاصل کنند ، در حال حاضر تعرفه استفاده از شبکه شاد برای کلیه مشترکین "همراه اول" رایگان می باشد . کلیه مشترکین همراه اول هم مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و هم مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری به جز مشترکین سیم کارت انارستان می توانند این سرویس را فعال کنند ، مشترکین برای استعلام وضعیت سرویس باید کد دستوری # 130 * 100 * را از سیم کارت همراه اول خود شماره گیری کنند و استعلام بگیرند که این سرویس برای سیم کارت آن ها فعال است . مشترکینی که این سرویس را فعال ندارند برای فعال سازی کد دستوری # 131 * 100 * و برای غیر فعال سازی کد دستوری # 132 * 100 * و برای راهنما کد دستوری # 139 * 100 * را شماره گیری کنند .
در صورتی که مشترک سرویس اینترنت دانش‌ آموزی خود را فعال و یا غیر فعال کند ، بسته‌ های اینترنت فعال و یا رزرو مشترک هیچ گونه تغییری نخواهد داشت و با فعال سازی و یا غیر فعال سازی سرویس اینترنت دانش آموزی ، تعرفه و نحوه محاسبه هزینه اینترنت تعرفه آزاد و یا بسته اینترنت تغییری نخواهد کرد . سرویس اینترنت دانش آموزی دسترسی به یک سری از محتوا ها را برای دانش آموزان آزاد گذاشته است و این محتوا ها شامل : شبکه شاد ، شبکه روبیکا ، بله ، گپ ، بیسفون ، آی گپ ، لنزور ، سروش ، ایتل و سیستم های آموزش مجازی دانشگاه ها و مراکز آموزش منتخب می باشد .
سیم کارت انارستان همراه اول ، "سیم کارت همراه اول اعتباری" رایگان است که برای سنین 6 تا 18 سال در نظر گرفته شده است و والدین می توانند برای ایجاد امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم و مطمئن و متناسب با نیاز مندی های دانش آموزان ، این سیم کارت را برای فرزندان خود تهیه کنند و از امکانات ویژه این سیم کارت بهره مند شوند . جهت اطلاع از جزئیات سیم کارت انارستان به سیم کارت کودک و نوجوان انارستان مراجعه فرمایید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.