مجله سیم کارت

معرفی اینترنت نوترینو

0 133

"همراه اول" که اولین اپراتور در کشور است و این عنوان را به خود اختصاص داده است ، طی چند سال اخیر پیشرفت های بزرگی داشته است که یکی از آن ها ارائه اینترنت نوترینو است که این اسم اشاره به سرعت نسبتا بالای اینترنت این اپراتور است . بسته های اینترنت نوترینو بسته های اینترنتی "سیم کارت همراه اول" هستند که در دو نوع آلفا + و آلفا عرضه شده است .
بسته های آلفا + بسته های پر سرعت نوترینو هستند. این بسته ها با سرعتی بالا امکان استفاده تخصصی و حرفه ای را از اینترنت نسل سوم و چهارم ممکن می سازند . افرادی که فایل های حجیم ارسال و یا دریافت می کنند ، مکالمه های صوتی و یا ویدیویی در بستر اینترنت انجام می دهند ، از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند و یا تمایل به داشتن اینترنت با سرعت بالا را دارند ، می توانند از بسته­  های آلفا + استفاده کنند . بسته های آلفا+ تنوع بسیاری جهت پاسخگویی به مصارف مختلف دارند . نام نوترینو از ذره بنیادی که جرم اندکی و سرعت بالایی دارد می آید و علت نام گذاری اینترنت همراه اول به این اسم همین سرعت بالا است .
امکان استفاده از اینترنت نوترینو برای هر دو سیم کارت همراه اول اعتباری و سیم کارت همراه اول دائمی میسر است ، استفاده از اینترنت نوترینو بدون فعال سازی بسته های نوترینو هم امکان پذیر می باشد اما به مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و اعتباری پیشنهاد می شود به منظور مدیریت هزینه های خود ، بسته های نوترینو را خریداری و فعال نمایند .
از ویژگی های مهم اینترنت نوترینو برقراری تماس های تصویری به وسیله نرم افزار های مربوطه ، توانایی تبادل انبوهی از اطلاعات ، بازی در گیم های آنلاین ، بهره مندی سریع از انواع محتوا های ارزش افزوده ، دسترسی آسان تر به برنامه های کاربردی و اپلیکیشن ها ، امکان دریافت کلیپ های تصویری و ویدیویی و تصاویر تلویزیونی بر روی گوشی های تلفن همراه، اتصال به شبکه اینترنت با سرعت و قابلیت اطمینان بالا است
برای استفاده ار اینترنت نوترینو لازم است :  در محدوده پوشش شبکه نوترینو قرار داشته باشید و این که تلفن شما باید قابلیت پشتیبانی از شبکه  3G  و یا 4G را داشته باشد . برای فعال کردن نوترینو در ابتدا سرویس اینترنت خود را فعال کنید با ارسال کد دستوری # 231*10* و یا ارسال پیامک به شماره 8088 سرویس اینترنت خود را فعال کنید . و با ارسال کد دستوری # 100* می توانید بسته ی مورد نظر خود را فعال کنید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.