مراحل ایجاد فروشگاه سیم کارت

با ایجاد فروشگاه اختصاصی در سیم کارت دات کام یک بستر اینترنتی سیم کارت به همراه پنل مدیریتی پیشرفته و جستجوی اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد. در این بستر شما می‌توانید سیم کارت‌های خود را برای هزاران نفر بازدیدکننده از سراسر کشور به نمایش گذاشته. همچنین از فروش سیم کارت به صورت اینترنتی، بهره ببرید. شما می‌توانید با ایجاد فروشگاه سیم کارت و فروش خط همراه اول،ایرانسل، رایتل و... به کسانی که قصد خرید سیم کارت دارند؛ خدمات ارائه دهید. علاوه بر آن خرید اقساطی سیم کارت، یکی دیگر از خدماتی است که در سایت سیم کارت دات کام ارائه می‌شود.

 1. به منظور ساخت فروشگاه سیم کارت ابتدا باید در سایت، حساب کاربری خود را ایجاد کنید. باید حداقل ۵ سیم کارت داشته باشید. سپس مانند تصویر زیر به قسمت پنل کاربری یا داشبورد بروید.

  نحوه ایجاد فروشگاه برای فروش سیم کارت
 2. در ادامه در قسمت راست پنل کاربری، با کلیک روی قسمت فروشگاه به این بخش بروید که در صورت ثبت نبودن حداقل ۵ سیم کارت، دکمه‌ای را برای شما قرار می‌دهد تا سیم کارت‌های خود را ثبت کنید. پس از ثبت کردن سیم کارت‌ها مانند تصویر زیر، دکمه ایجاد فروشگاه جهت اقدام به راه‌اندازی بستر تخصصی، برای شما نمایش داده می‌شود.

  چطور فروشگاه سیم کارت بسازم؟
 3. برای ساخت فروشگاه سیم کارت، باید اطلاعات فرم زیر را تکمیل کنید. همانند تصویر زیر، ابتدا باید بنر را در قسمت بالای فرم آپلود یا بارگذاری کنید. در قسمت راست، لوگو را آپلود کرده و سپس در قسمت چپ، نام، اسم فروشگاه به انگلیسی و رنگ یا تم را انتخاب کنید. توضیحاتی که می‌خواهید برای کاربران ارائه دهید را در قسمت توضیحات درج کنید. پس از آن می‌توانید آدرس فروشگاه را در قسمت مربوطه بنویسید که این قسمت اختیاری می‌باشد. در قسمت استان و شهر، نام استان و شهری که سکونت دارید را درج کنید. در ادامه پس از افزودن شماره‌های موبایل و شماره‌های تلفن، روی دکمه افزودن فروشگاه کلیک کرده تا مراحل ایجاد فروشگاه سیم کارت تکمیل شود.

  چطور سیم کارتمو بفروشم؟
 4. پس از ساخت اکانت، مانند تصویر زیر با کلیک روی قسمت فروشگاه ویژه من، می‌توانید به اطلاعات و آمار دقیق خود دسترسی پیدا کنید. همچنین در قسمت چپ می‌توانید اقدام به ویژه‌سازی و تبلیغ کنید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است؛ در قسمت دسترسی سریع، لینک‌های تنظیمات فروشگاه و ویترین فروشگاه جهت سهولت در دسترسی، درج شده‌اند. با ویژه‌سازی فروشگاه نیز می‌توانید نمودار آمار آن را مشاهده کنید. این نمودار آمار بازدید ۷ روز گذشته را برای شما به نمایش می‌گذارد تا راحت‌تر بتوانید وضعیت بازدید خود را بررسی کنید.

  چطور سیم کارتمو بفروشم؟

سخن نهایی

ایجاد فروشگاه سیم کارت بهترین ویژگی ها را در اختیار شما قرار میدهد. تمامی این ویژگی ها فروش سیم کارت را برای شما تسهیل میکند.