خرید اقساطی سیم کارت

بسیاری از افراد که علاقه‌مند به داشتن کالا‌های لاکچری یا به عبارتی سبک زندگی لوکس هستند. برخی تمایل به در اختیار داشتن سیم کارتی با پیش شماره‌های رند یا خاص دارند. بدون شک هنگام قیمت‌گذاری سیم کارت ، پیش شماره‌های رند و خاص، گران‌تر از سایر شماره‌ها هستند.

بنابراین این افراد می‌توانند از بین شیوه خرید قسطی سیم کارت یا پرداخت مبلغ آن به طور کامل، یکی را انتخاب کنند. آن‌ها با انتخاب شیوه خرید اقساطی سیم کارت همراه اول یا خرید اقساطی سیم کارت ایرانسل، صاحب پیش شماره‌های خاص یا رند این اپراتور‌ها خواهند شد.

شرایط خرید اقساطی سیم کارت ۰۹۱۲

اپراتور همراه اول برای خرید اقساطی سیم کارت دائمی ۰۹۱۲ شرایط خاصی در نظر گرفته است. بنابراین افراد با اطلاع از این شرایط اپراتور همراه اول می‌توانند برای خرید به سایت سیم کارت دات کام مراجعه کنند. اما شرایط مد نظر همراه اول برای فروش اقساطی سیم کارت‌های دائمی، عبارت هستند از:

  1. انتخاب شماره دلخواه ۰۹۱۲.
  2. نوشتن قرارداد و امضا آن توسط خریدار در کنار فروشنده.
  3. پرداخت بخشی از مبلغ به عنوان پیش پرداخت.
  4. پرداخت قسط‌ها به صورت ماهیانه.

مهم‌ترین دلایل خرید اقساطی سیم کارت

برای خرید سیم کارت به صورت قسطی، دلایل بسیاری وجود دارد. اما مهم‌ترین دلایل انتخاب و خرید به شیوه اقساطی سیم کارت شامل لیست زیر خواهد بود:

خرید ارزان سیم کارت

اگر افراد از روش خرید اقساطی سیم کارت اپراتور‌ها استفاده کنند.، تحت هیچ شرایطی نگران افزایش قیمت خط تلفن گوشی خود نخواهند بود. زیرا خریدار با فروشنده بر سر یک مبلغ مشخص توافق کردند. همچنین با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت، مابقی قیمت شماره را به شکل قسطی پرداخت خواهد کرد.

امروزه با توجه به نوسانات قیمت‌ها و افزایش آن‌ها، بسیاری قید خرید سیم کارت‌های دائمی اپراتور‌ها را خواهند زد. به این افراد توصیه خواهد شد که با خرید به شیوه قسطی، سیم کارت را در پایین‌تر مبلغ می‌توانند خریداری کنند.

خرید اقساطی سیم کارت رند

برخی از افرادی که به تازگی یک کسب و کار را شروع کرده‌اند؛ به دنبال سیم کارتی با شماره رند و خاص هستند. این افراد در زمان انتخاب، متوجه قیمت گران این نوع شماره‌ها نسبت به شماره‌های عادی خواهند شد. بنابراین ممکن است از خرید شماره رند، صرف نظر کنند.

به این عزیزان توصیه می‌کنیم خرید قسطی سیم کارت را انتخاب کنند. زیرا این شماره‌های خاص و رند مزیت‌هایی نیز دارند. از جمله مزیت‌های خریدن خط رند می‌توان به سرمایه‌گذاری شخص اشاره کرد. همچنین این شماره‌ها، خیلی راحت‌تر در ذهن مخاطبان ثبت شده و در نتیجه برای کار آن‌ها، مفید است.

خرید سیم کارت صفر

گاهی اوقات خط صفر بوده و به نام خریدار‌ زده خواهد شد. در نتیجه خریدار می‌تواند به عنوان اولین نفر در رسانه‌های اجتماعی برای خود صفحه یا اکانت ایجاد کند.

بنابراین او با انتخاب روش خرید اقساطی سیم کارت رایتل صفر و بدون نام، از وجود مزاحمان سیم کارت‌های کارکرده این اپراتور در‌ امان بوده و همچنین استرس یا نگرانی از بابت تماس‌های مکرر مخاطبان صاحب قبلی نخواهد داشت.

با وجود تمام دلایل ارائه شده برای خرید قسطی شماره تلفن همراه باید در زمان خرید به یک فروشگاه معتبر مراجعه کرد. در صورت خرید از یک فروشگاه معتبر و خوشنام، خریدار از هرگونه دردسری دور میماند. همچنین با خیال راحت می‌تواند از سیم کارت خود استفاده کند.

سخن پایانی

خرید اقساطی سیم کارت یک روش متداول برای خرید شماره‌های خاص و رند است. البته خریدار در زمان خرید با این روش، می‌تواند با دست باز از بین شماره‌های موجود انتخاب کند. به عبارتی دیگر محدودیتی در زمان انتخاب ندارد. افراد با انتخاب این روش خرید، می‌توانند سیم کارت را به عنوان یک نوع سرمایه‌گذاری در نظر بگیرند.

آن‌ها می‌توانند با خرید شمار‌های رند به شکل قسطی و تمام شدن قسط، سند را به نام خود بزنند. اکنون با توجه به افزایش قیمت سیم کارت‌های با پیش شماره خاص یا شماره‌های رند، مطمئنا این عزیزان از فروش سیم کارت خود سود خواهند کرد.