مجله سیم کارت

راههای مختلف خرید شارژ همراه اول

0 55

راههای مختلف خرید شارژ همراه اول

یکی از مباحث مهمی که برای تمامی مشترکین سیم کارت های اعتباری وجود دارد مربوط به نحوه خرید شارژ می باشد.خرید شارژ از طریق راههای مختلف انجام می پذیرد.اما باید در نظر داشته باشیید که بیشتر مشترکین سیم کارت همراه اول از خط های ثابت و یا بهتر است بگوییم از سیم کارت 0912 استفاده می کنند که نیازی به خرید شارژ ندارند.البته نباید دراین میان سیم کارت های همراه اول رند را نادیده بگیریم که بصورت دائمی ارائه می شوند.
به هر حال ما در این مقاله قصد داریم تا راههای مختلف خرید شارژ همراه اول را بیان کنیم.بنابراین پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.
یکی از ساده ترین و رایجترین راهها برای خرید شارژ " سیم کارت همراه اول" ، بصورت غیرحضوری  و اینترنتی می باشد .یکی از مستلزمات برای خرید اینترنتی  از طریق کارت بانکی می باشد.از اینرو باید در نظر داشته باشید که برای اینکار شما نیاز به رمز دوم کارت بانکی  دارید.بنابراین قبل از خرید شارژ بصورت اینترنتی در ابتدا از بنک مربوطه رمز دوم دریافت نمائید.

روش دیگری که همراه اول برای شارژ سیم کارت های خود در نظر گرفته است از طریق کد دستوری *1# می باشد که قابل استفاده برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری می باشد.لازم به ذکر است که در این روش نیازی به اینترنت نخواهید داشت.

روش سوم برای شارژ سیم کارت های همراه اول از طریق "چترهمراه اول" می باشد که با کد *10*26# قابل استفاده خواهد بود. شایان ذکر است که در این روش کاربر قادر خواهد بود از 5 دقیقه مکالمه رایگان همراه اولی یا تماس با تلفن های ثابت بهره ببرد.بنابراین باید توجه داشته باشید که 5 دقیقه حداکثر زمانی است که می توانید با آن مکالمه رایگان تحت عنوان چتر اضطراری داشته باشید.

روش بعدی استفاده از کد *10*262# می باشد که پیامکی برای مخاطب ارسال می کردد تا با شما تماس حاصل نماید.

همچنین شما می توانید با ارسال کد *10*263# از دیگران بخواهید تا برای شما شارژ تهیه نمایند.

روشهای ذکر شده روش های معمول برای شارژ سیم کارت های همراه اول می باشند.همچنین کد *140*11# نیز برای استعلام و همچنین برای اطلاع از باقی مانده میزان شارژ سیم کارت های اعتباری همراه اول می باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.