مجله سیم کارت

تماس با خارج از کشور ایرانسل

0 2,214

اپراتور ایرانسل از اپراتور های بزرگ در کشور است و اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران است . ایرانسل برای کاربران خود تا حد ممکن برقراری ارتباط و استفاده از خدمات را آسان کرده است . در گذشته افراد برای برقراری تماس با دوستان و اشنایان خود که در خارج از کشور قرار داشتند ، مشکل داشتند . به عبارت کلی برقراری ارتباط برای آن ها سخت بود ولی با به وجود آمدن شبکه های اجتماعی تا حد بسیار زیادی این موانع و مشکلات برطرف شد و به نوعی این برقراری ارتباط برای افراد راحت تر شد .

حالا اپراتور ایرانسل یکی از اپراتور هایی است که این امکان برای مشترکین خود ایجاد کرده است . مشترکین ایرانسل که سیم کارت ایرانسل دارند می توانند با دوستان وآشنایان خود تماس برقرار کنند . برای برقراری تماس با خارج از سیم کارت ایرانسل تفاوتی ندارد که “سیم کارت” ایرانسل شما دائمی است و یا اعتباری بلکه هم با ایرانسل دائمی و هم با سیم کارت ایرانسل اعتباری انجام پذیر است .

تماس با خارج از کشور با سیم کارت ایرانسل

روابط عمومی ایرانسل اعلام کرده است ، که اگر در ایران قرار دارید و می خواهید با خارج از کشور ارتباط برقرار کند . به راحتی می‌ توانید با سیم‌ کارت ایرانسل خود تماس بگیرید . ما امکان برقراری تماس با بسیاری از کشور های دنیا را برای شما فراهم آورده‌ ایم . و نیازی به اقدام خاصی برای فعال سازی نیست فقط کافی است برای برقراری ارتباط با خارج از ایران ، قبل از این که شماره مقصد را با “سیم کارت ایرانسل” خود شماره گیری کنید . قبل از شماره مقصد مورد نظر خود در خارج از ایران ، پیش‌ شماره‌ 00 را به همراه کد کشور مورد نظر شماره‌ گیری نمایید . الگوی آن به این طریق است ، در ابتدا پیش شماره وارد کنید و سپس کد کشور مقصد را بدون صفر وارد کنید . در آخر شماره مقصد را را شماره گیری کنید .

برای مثال برای برقراری تماس با افغانستان پیش شماره 00 را با سیم کارت ایرانسل خود شماره گیری می کنید سپس 93 کد کشور افغانستان را وارد می کنید و در آخر شماره مقصد را وارد می کنید و تنها پیش شماره موجود 00 می باشد .

تعرفه های برقراری تماس

تعرفه های برقراری ارتباط از سیم کارت های ایرانسل ( irancell ) با خارج از کشور به کشور مقصد دارد . برای هر کشور تعرفه ها متفاوت است که با مراجعه به سایت ایرانسل و ورود به قسمت خدمات و سرگرمی و ورود به قسمت مکالمه و انتخاب تماس با خارج از کشور می توانید کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و تعرفه مربوط به آن کشور را دقیق محاسبه کنید . نرخ ها برای سیم کارت ایرانسل دائمی و اعتباری برابر می باشد و بر اساس واحد تومان می باشد .
هزینه ارسال پیامک به خارج از کشور ( برای کشور های در لیست زیر ) 1300 تومان است .
هزینه ارسال پیامک به خارج از کشور ( برای کشور هایی که در لیست بالا نمی باشد ) 2200 تومان است .

 
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.