مجله سیم کارت

سرویس پیامک هدیه ایرانسل

0 102

"ایرانسل" برای مشترکین خود طرحی به نام پیامک هدیه ارائه داده است که می خواهیم در این مقاله به توضیح آن بپردازیم تا مشترکین ایرانسل بتوانند هر چه بهتر از خدمات این اپراتور استفاده کنند . سیستم پیامک هدیه ایرانسل به این طریق است که شما می توانید ، به دوستان خود پیامک هدیه دهید و افرادی که سیم کارت ایرانسل دارند می توانند از این سرویس استفاده کنند . مشترکین ایرانسل می توانند با استفاده از سرویس پیامک هدیه ایرانسل به د.وستان ، آشنایان وهمکاران خود پیامک هدیه دهند و در صورتی که پیامک شما را جواب دهد و برای شما پیامک ارسال کند برایشان رایگان خواهد بود و دیگر هزینه ی پیامکی برایشان در نظر گرفته نمی شود .
مشترکین ایرانسل که "سیم کارت ایرانسل" دارند و تمایل به استفاده و فعال سازی از این سرویس را دارند باید 705 را پیش از شماره مورد نظر خود وارد کنید برای مثال *********70509
در ایت صورت است که پیامک هدیه برای کاربر ارسال می شود و پیامک هدیه می تواند تا مدن زمان مشخصی است و مشترک می تواند ، به صورت کاملا رایگان پاسخ پیام ارسالی شما را بدهد .نکاتی که در استفاده از این سرویس باید به ان توجه کنید این است که اگر نمی‌ خواهید از شماره خاصی پیامک هدیه دریافت کنید ، کافی است شماره مورد نظر را به فهرست غیر مجاز اضافه کنید . برای این کار کافی است کد 7053 را پیش از شماره مورد نظر خود وارد کنید . برای حذف شماره از فهرست غیر مجاز ، کافی است کد 7054 را پیش از شماره مورد نظر خود وارد کنید . رای مشاهده لیست غیر مجاز، Q را به 7055 ارسال کنیدایرانسل همیشه در راستای رضایت مشترکین خود قدم بر می دارد و همواره در تلاش است که رضایت مشترکین خود را جلب کند . ایرانسل خدمات زیادی را برای مشترکین خود در نظر گرفته است و حتی در شرایطی که جامعه در همه گیری کرونا قرار دارد و برای جلوگیری از شیوع آن در تلاش است ، اپراتور ایرانسل نیز در این شرایط در جهت فرهنگ سازی جامعه برای جلوگیری از شیوع این بیماری اقدامات زیادی را انجام داده است که تا حد بسیار زیادی قابل توجه است . این سرویس هدیه ایرانسل نیز برای کاربران این اپراتور بسیار جذاب بوده است و کاربران زیادی هستند که از این سرویس استفاده می کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.