مجله سیم کارت

روش قیمت گذاری سیم کارت ها

0 16

سیم کارت ها امروزه از نیاز های اصلی بشر محسوب می شود و به همین دلیل تقاضا خرید سیم کارت بالا رفته است و بازار سیم کارت طرفداران زیادی پیدا کرده است و در بین سیم کارت های فعال در کشور سیم کارت همراه اول  دائمی از طرفداران بیشتری برخوردار است و این باعث شده است تا افراد سیم کارت همراه اول خرید کنند . با گذشت زمان قیمت سیم کارت همراه اول دائمی بالا می رود و این نکته باعث شده است تا افراد تمایل به خرید سیم کارت همراه اول دائمی داشته باشند و حتی این موضوع باعث شده است تا افراد با گذشت زمان کنجکاو شوند که در حال حاضر قیمت سیم کارت شان چقدر است و افراد تمایل داشته باشند قیمت سیم کارت خود را بدانند.
سایت سیم کارت دات کام ، یکی از سایت های بزرگ مرجع خرید و فروش سیم کارت است که این امکان را برای افراد فراهم کرده است تا بتوانند قیمت سیم کارت خود را بدانند . سایت سیم کارت این قابلیت را دارد که کلیه سیم کارت ها را قیمت گذاری کند و افراد با ثبت سیم کارت خود می توانند حدود قیمت و حتی قیمت دئقیق سیم کارت خود را بدست بیاورند . افرادی که تمایل دارند قیمت سیم کارت خود را بدانند و تصمیمی برای "فروش سیم کارت" خود ندارند می توانند با ورود به سایت سیم کارت دات کام و کلیک روی قسمت قیمت سیم کارت ، سیم کارت خود را برای قیمت گذاری ثبت کنند .
قسمت قیمت گذاری سیم کارت دارای سه بخش است که افراد می توانند یکی از سه بخش را برای دانستن قیمت سیم کارت خود انتخاب کنند . سه بخش قیمت گذاری سایت سیم کارت شامل : قیمت گذاری رایگان ، قیمت گذاری ویژه و قیمت گذاری تخصصی می باشد .
قیمت گذاری رایگان : در بخش قیمت گذاری رایگان کاربر می تواند با انتخاب این قسمت سیم کارت خود را ثبت کنند ، اپراتور و وضعیت کارکرده و یا صفر بودن سیم کارت خود را انتخاب کند و با ثبت نهایی یک قیمت گذاری حدودی به کاربر نمایش داده می شود . افراد توجه داشته باشند که قیمت گذاری در این قسمت به صورت حدودی می باشد و توسط ربات قیمت به کاربر اعلام می شود . افرادی که تمایل دارند قیمت دقیق سیم کارت خود را بدانند باید قیمت گذاری ویژه و یا قیمت گذاری تخصصی را انتخاب کنند .قیمت گذاری ویژه : در بخش قیمت گذاری ویژه کاربر می تواند با انتخاب این قسمت سیم کارت خود را ثبت کنند ، اپراتور و وضعیت کارکرده و یا صفر بودن سیم کارت خود را انتخاب کند و در این بخش کاربر باید یک سیم کارت دیگر وارد کند تا قیمت گذاری سیم کارت به کاربر پیامک شود . در واقع فرق قیمت گذاری ویژه و رایگان در این است که در قیمت گذاری ویژه قیمت دقیق و کارشناسی برای کاربر پیامک می شود و قیمت توسط کارشناسان حوزه خط ارزیابی می گردد و این پیامک حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت سیم برای کاربر ارسال می گردد .
قیمت گذاری تخصصی : ببخش قیمت گذاری تخصصی برای افرادی مناسب است که تمایل دارند سیم کارت خود را بفروشند و با انتخاب این بخش علاوه بر قیمت گذاری ، سیم کارت آن ها برای فروش نیز ثبت می شود . در قسمت قیمت گذاری تخصصی قیمت گذاری توسط کارشناسان تخصصس خط ارزیابی می شود و همانند قیمت گذاری ویژه ، "قیمت سیم کارت" برای کاربر پیامک خواهد شود و این پیامک حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت سیم به دست کاربر می رسد . در این نوع قیمت گذاری زمانی که قیمت گذاری برای کاربر ارسال می شود ، هم زمان قیمت گذاری برای افراد فعال در حوزه خرید و فروش سیم کارت فعالیت دارند و عضو سایت سیم کارت دات کام هستند پیامک می شود تا در صورتی که این افراد تمایل به خرید سیم کارت دارند اقدام کنند و 3 روز به آن ها فرصت داده می شود تا برای "خرید سیم کارت" اقدام کنند و. در صورتی که هیچ اقدامی انجام نشود سیم کارت با حالت الماس داخل سایت سیم کارت آگهی می شود . در واقع حالت الماس حالتی است که سیم کارت جزو اولین سیم کارت ها به مراجعه کننده های سایت نمایش داده می شود .
در پیامک حاوی قیمت برای کاربر دو قیمت ارسال می شود که قیمت خرید و قیمت فروش سیم کارت شما می باشد که جهت تسهیل در امر فروش سیم کارت شما ، مبلغ درج شده در آگهی فروش سیم کارت فوق ، مبلغ میانگینی از مبلغ خرید و فروش سیم کارت شما در بازار سیم کارت می باشد .
سایت سیم کارت دات مرجع بزرگی از سیم کارت ها می باشد و بهترین سایت خرید و فروش سیم کارت می باشد و افراد برای خرید سیم کارت و یا حتی فروش سیم کارت خود می توانند از سایت سیم کارت دات کام کمک بگیرند . در واقع افرادی که قصد خرید سیم کارت دارند می توانند ، از طریق سایت سیم کارت اپراتور مورد نظر خود را انتخاب کنند و اگر شماره سیم کارت خاصی مورد نظر شان دارند از طریق این سایت سرچ کنند و سیم کارت مورد نظر خود را پیدا کنند و برای خرید ان اقدام کنند و حتی افرادی که تمایل دارند سیمذ کارت خود را بفروشند می توانند داخل سایت سیم کارت ثبت نام کنند و سیم کارت خود را برای فروش ثبت کنند . برای ثبت سیم کارت برای فروش کاربر باید در ابتدا داخل سایت ثبت نام کند و در مرحله بعد سیم کارت خود را با حالت دلخواه وارد کنند و در مرحله بعد وضعیت سیم کارت ( صفر ، در حد صفر ، کارکرده ) خود را مشخص کنند و در نهایت قیمت سیم کارت خود را ثبت می کنند و فرادی که قیمت سیم کارت خود را ندارند می توانند همان طور که در بالا توضیخ دادیم از قسمت قیمت گذاری سایت استفاده کنند و سیم کارت خود را قیمت گذاری کنند .

 
  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.