مجله سیم کارت

سرویس ستاره اول همراه اول

0 5

همراه اول که از اپراتور های برتر در کشور است ، اپراتور همراه اول برای مشترکین "سیم کارت" های خود سرویس ستاره اول را ارائه داده است . سرویس ستاره اول همراه اول ، سرویسی است که مشترکین همراه اول می توانند به راحتی از طریق آن اقدام به خرید بسته های نوترینو کنند .
اپراتور "همراه اول" مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است که رضایت مشترکین خود را کسب کند . سرویس ستاره اول همراه اول برای کلیه مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول قابل استفاده است و امکان خرید بسته از طریق این سرویس برای کلیه مشترکین فراهم است . مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول می توانند با شماره گیری کد دستوری # 1 * نسبت به خرید شارژ برای خود و یا مشترک سیم کارت همراه اول اعتباری اقدام نمایند و روش خرید شارژ به این صورت است که مشترک پس از درخواست خرید به درگاه بانک متصل می شود و بعد از وارد کردن اطلاعات کارت پرداخت انجام می شود در صورت موفق بودن عملیات خرید شارژ ، افزایش شارژ از طریق USSD و پیامک به مشترک اعلام می شود . در صورت عدم موفقیت نیز نتیجه به مشترک اعلام می گردد . مشترکین می توانند با شماره گیری * 1 * 1 * 1 # از شارژ عادی و با اعمال شارژ از طریق کد دستوری * 1 * 1 * 2 # بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی از مزایای شارژ فوق العاده استفاده نمایند . هم چنین در صورتی که بخواهند مبلغی را به صورت دلخواه شارژ نمایند می توانند با شماره گیری * 1 * 1 * 3 # شارژ دلخواه خود را به راحتی خریداری نمایند ( شارژ دلخواه باید حداقل 10,000 ریال و مضربی از 1,000 ریال باشد . )    
بسته های روزانه ، هفتگی و ماهانه در خرید بسته برای خود یا دیگران از درگاه * 1 # ، تمدید خودکار حجمی و زمانی ندارند . بنابراین در صورتی که مشترک ، خود اقدام به رزرو بسته دیتا نکند ، پس از اتمام حجم یا زمان بسته روزانه هفتگی و یا ماهانه ، مصرف دیتا وی با تعرفه عادی محاسبه می شود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.