مجله سیم کارت

پشتیبانی 24 ساعته و مزایای ایرانسل

0 146

ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است ، این اپراتور مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است که بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیم کارت های قرار دهد . اپراتور ایرانسل در بین اپراتور های تلفن همراه در کشور از سریع ترین شبکه برخوردار است و همواره تلاش کرده است شرایطی فراتر از یک اپراتور را برای مشترکین خود ایجاد کند . اپراتور ایرانسل پوشش دهی گسترده ای دارد و تقریبا هر کجا که هستید به راحتی می توانید به خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی داشته باشید . می توانید با خرید سیم کارت ایرانسل به خانواده بزرگ ایرانسل بپیوندید و از خدمات متنوع این اپراتور بزرگ بهره مند شوید . اپراتور ایرانسل مزایای زیادی دارد که چند نمونه از آن ها را در این مقاله ارائه دادیم .
اپراتور ایرانسل برای مشترکین سیم کارت های خود امکان مدیریت حساب آسان خود را فراهم کرده است به صورتی که مشترکین سیم کارت ایرانسل می تواند با دانلود و نصب اپلیکیشن ایرانسل من به راحتی به خدمات  این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کند و به راحتی حساب خود را مدیریت کند . مشترکین "سیم کارت" های ایرانسل از طریق این اپلیکیشن به راحتی می توانند بسته مورد نیاز خود را خریداری کنند و از جزئیات قبض خود مطلع شوند و صورت حساب خود را پرداخت کنند و با اپلیکیشن‌ های متنوع و به ‌روز ایرانسل‌ من امکان مدیریت حساب ایرانسلی ، خرید آنلاین بلیت کنسرت ، سینما و تئاتر ، داشتن کتابخانه مجازی ، دسترسی به جدیدترین آهنگ‌ ها ، موسیقی ‌ها و بازی ‌های هیجان‌ انگیز و مختلف در اختیار شما است . اپراتور ایرانسل برای جلب ضایت مشترکین خود برای آن ها طرح های تشویقی نیز در نظر گرفته است که مشترکین با فعال سازی این طرح ها می توانند ، خدمات "ایرانسل" را با قیمتی مقرون به صرفه استفاده کنند البته در صورت فعال ‌سازی هر یک از طرح‌ های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهاد های تشویقی ، طرح‌ های تعرفه رنگی ، شارژ شگفت انگیز ، جزیره هوشمند ایرانسل و … تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت . اپراتور ایرانسل با اپلیکیشن های زیادی نیز همکاری می کند و برنامه های کاربردی را در اختیار مشترکین خود قرار داده است .
ارپراتور ایرانسل بهترین پشتیبانی را برای مشترکین خود قرار داده است و مشترکین ایرانسل می توانند در تمام روز های هفته و به صورت شبانه روزی و 24 ساعته با شماره گیری 700 از سیم کارت ایرانسل و 09377000000 از سایر خطوط با پشتیبانی ایرانسل در ارتباط باشند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.