مجله سیم کارت

شارژ اضطراری رایتل

0 381

شارژ اضطراری رایتل

بی شک برای هر کسی پیش می آید که در یک موقعیت اضطراری با اتمام شارژ مواجه شده و قادر به خرید شارژ نمی باشد. در همین راستا ما قبلا در مقالات جدا درباره شارژ اضطراری ایرانسل و همراه اول مطالب مفیدی را بیان نمودیم . از اینرو در این مقاله قصد داریم شارژ اضطراری رایگان رایتل را بیان کنیم.

اپراتورهای مختلف مانند ایرانسل و همراه اول ، با ارائه خدمات مختلف مانند سیم کارت 0912 ارزان و همچنین سیم کارت 0912 عادی و سیم کارتهای عادی و دائمی ایرانسل توانسته اند جایگاه ویژه ای برای خود رقم بزنند. در همین راستا رایتل بعنوان سومین اپراتور ایرانی با قدرت تمام پا به عرصه فعالیت نهاده است.

از اینرو شما می توانید با استفاده از روش زیر مقداری اعتبار  تماس و پیامک رایگان اضطراری در مواقع ضروری برای سیم کارت رایتل خود دریافت نموده و مشکل خود را در زمان موردنیاز رفع نمائید.

به جای من – شارژ اضطراری رایگان رایتل

سرویس "به جای من" نام سرویس شارژ اضطراری رایتل می باشد که این اپراتور در مواقع ضروری در اختیار کاربران خود قرار داده است.این سرویس قابل استفاده برای تمام  کاربران رایتل می باشد. بنابراین برای استفاده از سرویس شارژ اضطراری رایتل کافیست کد  444 را قبل از شماره دوستتان بگیرید تا دوستتان هزینه مکالمه شما را پرداخت  کند (یا از ستاره 444 ستاره شماره دوستتان مربع استفاده کنید). از اینرو با گرفتن این شماره این امکان فراهم می باشد که  بتوانید از طریق سیستم گویا با دوست  خود ارتباط برقرار کنید و دوست شما  می تواند درخواست انتقال شارژ شما را رد یا قبول نماید.

حال نکته ای که در پایان ذکر آن حائز اهمیت می باشد اینست که  هزینه تماس از اعتبار دوست شما کم می شود یا به قبض دوره بعد  او اضافه می شود. استفاده از این سرویس رایگان است اما در صورتی که دوست  شما تماس به جای من را دریافت کند حدودا 50 تومان هزینه تماس را باید تقبل  کند. علاوه بر این اگر سیم کارت ایرانسل یا رایتل دارید می توانید کد دستوری ussd  ستاره 789 ستاره 999 مربع را شماره گیری کنید تا موفق به شارژ سیم کارت خود شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.