مجله سیم کارت

شارژ اضطراری و اینترنت اضطراری ایرانسل

0 32

ایرانسل برای کاربران خود که "سیم کارت ایرانسل" اعتباری دارند و ممکن است گاهی با تمام شدن اعتبار رو به رو شوند شارژ اضطراری در نظر گرفت این طرح شامل سیم کارت ایرانسل دائمی نمی شود . در واقع شارژ اضطراری مواقعی کاربرد دارد که شارژ سیم کارت ایرانسل اعتباری تان تمام شده است و نمی توانید شارژ خرید کنید و نیاز به برقراری ارتباط دارید ، در این مواقع است که می توانید شارز اضطراری تهیه کنید و از خدمات ایرانسل استفاده کنید . می توانید با شماره گیری کد دستوری # 815 * از سیم کارت ایرانسل خود اقدام به دریافت شارژ اضطراری نمایید . و یا می توانید وارد اپلیکیشن ایرانسل ‌من شوید و گزینه شارژ اضطراری را انتخاب کنید . مبلغ شارژ اضطراری به همراه هزینه تراکنش (50  تومان ) در اولین شارژ ، از حساب شما کسر می ‌شود .
"ایرانسل"  جدیدا سرویس اینترنت اضطراری را نیز به خدمات خود اضافه کرده است و مشترکین این اپراتور می توانند زمانی که اینترنت شان به اتمام رسید و نیاز به بسته ی اینترنتی داشتند بتوانند از طریق بسته های اینترنت اضطراری اقدام به دریافت بسته اینترنتی کنند و به صورت آنی آن را دریافت کنند . با استفاده از سرویس اینترنت اضطراری می‌ توانید در مواقعی که حجم اینترنت شما به اتمام رسیده و نیاز فوری به اینترنت دارید ، بدون نیاز به پرداخت آنی ، یک بسته اینترنت اضطراری با اعتبار یک ‌روزه دریافت کنید . برای دریافت بسته اینترنت اضطراری ، # 815 * را شماره‌ گیری کنید . هزینه بسته به صورت خودکار در شارژ بعدی از حساب شما کسر می‌ شود .
می توانید برای برخور داری از امکان سرویس اضطراری کافی است از عضویت شما در شبکه ایرانسل سه ماه گذشته باشد و ماهانه حداقل 10 هزار تومان در این شبکه تراکنش انجام داده باشید .
بسته های ارائه شده برای این سرویس :
بسته ی اعتبار اضطراری : 500 تومان شارژ اضطراری که قیمت آن 550 تومان است و کاربرانی که سیم کارت ایرانسل اعتباری دارند می توانند تهیه نمایند .
بسته های اینترنت اضطراری شامل : بسته 50 مگا بایت اینترنت اضطراری که مدت زمان اعتبار آن یک روزه می باشد و قیمت آن 1 هزارو 950 تومان می باشد ، بسته 150 مگا بایت اینترنت اضطراری که که مدت زمان اعتبار آن یک روزه می باشد و قیمت آن 3 هزار تومان می باشد ، بسته 250 مگا بایت اینترنت اضطراری که که مدت زمان اعتبار آن یک روزه می باشد و قیمت آن 4 هزار و 200 تومان می باشد ، بسته 250 مگا بایت اینترنت اضطراری که که مدت زمان اعتبار آن 7 روزه می باشد و قیمت آن 8 هزار و 800 تومان می باشد .  
کاربران سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانند با این بسته ها نگرانی خود را در رابطه با اتمام اینترنت و اعتبار حساب خود برطرف کنند و با خیالی راحت از خدمات این اپراتور بزرگ استفاده کنند .
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.