مجله سیم کارت

طرح روز های گرم حرفی همراه اول

0 840

همراه اول برای مشترکین خود به نام روز های گرم حرفی ارائه کرده است . کلیه مشترکین همراه اول که سیم کارت همراه اول دارند می توانند از این طرح استفاده کنند . تمامی مشترکین همراه اول که سیم کارت همراه اول اعتباری و “سیم کارت” همراه اول دائمی دارند می توانند این طرح را برای “سیم کارت همراه اول” خود فعال کنند . طرح روز های گرم حرفی از اول دی ماه سال 1393 اجرا شد و تا اطلاع ثانوی این طرح ادامه دارد . مشترکین سیم کارت های همراه اول با استفاده از طرح روز های گرم حرفی می توانند با پرداخت تنها 15000 ریال در طول روز از 60 دقیقه مکالمه درون شبکه بهره مند شوند .

طرح روز های گرم حرفی همراه اول

طرح روز های گرم حرفی همراه اول امکان برقراری 60 دقیقه مکالمه بین مشترکین همراه اول را از ساعت 7 صبح تا 23 را فراهم می کند . مشترکین همراه اول برای خرید این طرح می توانند کد دستوری # 3361 * 10 *  را شماره گیری کنند . یا عدد 1 را به لاتین به سر شماره 8064 پیامک کنند . مشترکین “سیم کارت همراه اول اعتباری” برای استعلام وضعیت طرح خود می توانند از طریق کد دستوری # 3360 * 10 * اقدام کنند . یا می توانند عدد 0 را به لاتین به سر شماره 8064 پیامک کنند .

مهلت استفاده از 60 دقیقه مکالمه ، پس از فعال سازی طرح طرح روز های گرم حرفی همراه اول ( MCI ) آغاز و تا ساعت 23 همان روز ادامه خواهد داشت . زمان 60 دقیقه مکالمه می‏ تواند در چندین تماس مصرف شود ( نیازی نیست که حتما یک تماس 60 دقیقه‏ ای باشد . ) هر مشترک می‏ تواند در طول روز تنها یک بسته خریداری نماید . تخفیف مشترک پس از زمان ثبت نام محاسبه می گردد . قیمت برای کاربران اعتباری و دائمی یکسان و برابر 15,000 ریال می باشد . برای مشترکین اعتباری مبلغ 9% مالیات ارزش افزوده در زمان فعال سازی سرویس کسر می گردد .
مشترکین همراه اول برای راهنما استفاده از این طرح می توانند از طریق کد دستوری # 3369 * 10 * استفاده کنند . یا با ارسال عدد 9 لاتین به سر شماره 8064 از راهنما این سرویس استفاده کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.