مجله سیم کارت

طرح ویژه سیم کارت دائمی X10

0 472

اپرتور رایتل طرح ویژه سیم کارت رایتل دائمی ارائه کرده  است ، اپراتور رایتل تقریبا سومین اپراتور در کشور است که فعال است . این اپراتور بزرگ به تازگی به سود خالص دست پیدا کرده است . اپراتور رایتل ( rightel ) برای افرادی که تمایل به “خرید سیم کارت رایتل” دارند این سیم کارت های ویژه را ارائه کرده است . اپراتور رایتل اعلام کرده است افرادی که تمایل دارند عضوی از خانواده رایتل شوند . الان فرصتی است تا بتوانند با خرید سیم کارت رایتل از خدمات ویژه این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند . این سیم کارت های رایتل دائمی هستند و با پیش شماره 0920 ارائه کرده است . سیم کارت رایتل دائمی X10 یکی از طرح های جدید این اپراتور است .

سیم کارت رایتل دائمی X10

اپراتور رایتل از این طرح با نام طرح  X10 رونمایی کرده است . هم چنین اعلام کرده است افراد با شرکت در این طرح می توانند از خدمات متنوع این اپراتور بزرگ بهره مند شوند . در طرح ویژه  X10 رایتل می توانند علاوه بر بهره مندی از تعرفه های به صرفه می توانند از امکان تماس رایگان درون شبکه نیز بهره مند شوند . قیمت‌ بدون احتساب مبلغ مالیات بر ارزش افزوده است .

در این طرح ویژه اپراتور رایتل سیم کارت رایتل دائمی به متقاضیان ارائه می دهد و متقاضیان می توانند سیم کارت رایتل دائمی خود را با شماره دلخواه و به قیمت سیصد هزار ریال تهیه کنند که این سیم کارت ها 10 گیگا بایت اینترنت رایگان نیز دارند . سیم کارت های دائمی طرح  X10 رایتل علاوه بر 10 گیگا بایت اینترنت رایگان ، 100 دقیقه مکالمه برون شبکه ، 1000 عدد پیامک درون شبکه ، 100 عدد پیامک برون شبکه و هم چنین مکالمه درون شبکه رایگان می باشد و مهلت استفاده از هدایای این “سیم کارت” ها 30 روزه می باشد .

مدت اعتبار بسته آغازین

مدت اعتبار این طرح 30 روز است که پس از اولین استفاده از سیم‌ کارت محاسبه می گردد . لازم به ذکر است که پس از اتمام مدت اعتبار ، هدایای مذکور قابل استفاده نخواهند بود . سقف اعتبار مجاز دوره‌ ای ( دو ماهه ) برای “سیم‌ کارت‌ رایتل دائمی” در این طرح 300,000 ریال است . در صورت اتمام هر یک از خدمات موجود در این طرح ( تماس صوتی ، حجم ترافیک عادی ، حجم ترافیک ساعات افت مصرف ، پیامک و … ) ، می ‌توانید از سایر خدمات این طرح تا پایان مهلت زمان اعتبار آن ، استفاده نمایید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.