مجله سیم کارت

انتقال شارژ رایتل

0 154

اپراتور رایتل نیز مانند سایر اپراتور های فعال در کشور برای مشترکین خود که سیم کارت رایتل دارند ، طرح انتقال شارژ را در نظر گرفته است که مشترکین رایتل می توانند در صورت اتمام اعتبار خود از دوستان خود شارژ دریافت کنند . اپراتور رایتل تقریبا سومین اپراتور برتر در ایران است و خدمات زیادی را برای مشترکین خود در نظر گرفته است .
مشترکین سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند ، در صورتی که  اعتبار حساب شان به اتمام رسید و امکان افزایش اعتبار را نداشتند ، همانند اپراتور های دیگر از دوستان و آشنایان خود اعتبار دریافت کنند . سرویس انتقال اعتبار علاوه بر مشترکین اعتباری شامل مشترکینی که "سیم کارت" دیتا دارند نیز می شود ولی هنوز برای مشترکین دائمی راه اندازی نشده است . مشترکین رایتل برای انتقال اعتبار ریالی باید از کد دستوری # 133 * استفاده کنند و از "سیم کارت رایتل" خود این کد دستوری را شماره گیری کنند و کلید برقراری ارتباط را کلیک کنند و در این مرحله است که سرویس برای کاربر فعال می شود .
مشترکین رایتل پس از شماره گیری کد دستوری # 133 * در صورتی که رمز انتقال داشته باشید ، رمز را از شما می خواهد و در صورتی که رمز برای شما فعال نباشد ، به صورت خودکار رمز برای شما فعال می گردد و از شما خواسته می شود که رمز خود را تعیین کنید و رمز انتخابی شما حتما باید چهار رقمی باشد و نباید اعداد تکراری در آن باشد و سپس باید شماره تلفن مقصد را وارد کنید و در مرحله بعد مبلغ انتقال را وارد کنید تا انتقال اعتبار انجام شود و اعتبار منتقل شده بلافاصله قابل استفاده است . هزینه استفاده از این سرویس برای هر  بار انتقال اعتبار مبلغ 50 تومان است . در هر بار می توانید بین 1000 تا 10.000 تومان شارژ انتقال دهید . و در یک روز تا 100.000 تومان می توانید انتقال شارژ داشته باشید .اپراتور رایتل همیشه در راستای رضایت کاربران خود در تلاش است و افرادی که تمایل دارند از خدمات این اپراتور استفاده کنند می توانند با خرید سیم کارت رایتل از خدمات متنوع و ویزه این اپراتور بهره مند شوند و افرادی که تمایل به خرید سیم کارت دارند می توانند به دلیل شیوع کرونا به صورت غیر حضوری و از طریق وب سایت رایتل اقدام به "خرید سیم کارت رایتل" کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.