مجله سیم کارت

نحوه ارتباط متقابل ایرانسل با کاربران

0 39

 نحوه ارتباط متقابل ایرانسل با کاربران

همانطور که می دانید تمامی اپراتورها برای رسیدن به اهداف خود ، روز به روز کارهایشان را گسترش و بهبود می دهند. ارائه خدمات و شماره های مختلف توسط اپراتورها این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که به سادگی و بدون صرف زمان زیادی سهولتی در انجام کارهایشان ایجاد شود.

ایرانسل نیز یکی از اپراتورهای فعال در این عرصه می باشد. این اپراتور با ارائه خدمات مختلف از جمله سیم کارت ایرانسل رند ، سیم کارت ایرانسل دائمی ، خدمات پشتیبانی قوی ، کدها مختلف جهت سهولت انجام کار و … توانسته است بین طرفداران خود جایگاه بسیار مناسبی به دست آورد.ارائه سیم کارت رند این اپراتور بعنوان یک از گامهای مثبت این اپراتور تلقی می شود.

از اینرو ما تصمیم گرفتیم تا در این مطلب نحوه ارتباط متقابل شرکت ایرانسل و مشترکان را بیان نمائیم. پیشنهاد می کنیم در صورتی که یکی از کاربران این اپراتور هستید و یا قصد "خرید سیم کارت ایرانسل" را دارید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اپراتور ایرانسل شماره ای را جهت تماس مشترکین ایرانسل با شرکت خدمات ارتباطی این اپراتور در نظر گرفته است. از اینرو مشترکان ایرانسل می توانند برای تماس با شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل شماره 700 را از سیم کارت خود و یا شماره  9377000000 را از سایر خطوط به صورت شبانه روزی شماره گیری نمایند.

لازم به ذکر است که در صورتی که شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل به هر دلیل قصد برقراری تماس با کاربران خود را داشته باشد، تنها از طریق شماره 9351000000  با مشترکین تماس می گیرد و پیامک های خود را تنها با عنوان «Sorathesab» ،«Irancell» و 2465 به آنها ارسال می نماید.

 درانتها شایان ذکر است که درهر صورت، جهت اطمینان از اینکه ایرانسل با شما تماس گرفته است، می توانید در هر زمان با شماره 700 تماس  حاصل نمائید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.