مجله سیم کارت

55 دقیقه مکالمه رایگان هدیه همراه اول در ماه مبارک رمضان

0 18

در ماه مبارک رمضان، مشترکین همراه اول می توانند با ثبت نام رایگان در طرح 55+5 در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت 5 دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف 55 دقیقه رایگان صحبت کنند.

در ماه مبارک رمضان، مشترکین همراه اول می توانند با ثبت نام رایگان در طرح 55+5 در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت 5 دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف 55 دقیقه رایگان صحبت کنند.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی استقبال مشترکین همراه اول از طرح 55+5 در سال های  گذشته، این طرح در ماه مبارک رمضان امسال نیز اجرا می شود.
بر اساس این طرح، در طول ماه مبارک رمضان سال 1393، مشترکین با ثبت نام رایگان می توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبکه(همراه اول و تلفن ثابت)، پس از گذشت 5 دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف 55 دقیقه در همان مکالمه، رایگان صحبت کنند. تماس پس از 60 دقیقه قطع شده و یا به نرخ مکالمه جاری با تکرار شرایط طرح باز خواهد گشت.
زمان اجرای این طرح، 8 تیر تا 6 مردادماه سال جاری بوده و کلیه مشترکین فعال دائمی و اعتباری می توانند از مزایای آن استفاده کنند.
همراه اولی ها می توانند با ارسال عدد 1 لاتین به سرشماره 8055 در طرح ثبت نام کنند. مشترکین باید توجه داشته باشند که تا  قبل از دریافت پیامک تأیید، ثبت نام در طرح صورت نگرفته است.
مشترکین دائمی در طول اجرای طرح، امکان اطلاع از میزان تخفیف بهره مند شده را با ارسال عدد 0 لاتین به 8055 یا شماره گیری #450*111* دارند.
مشترکینی که همزمان با طرح 55+5، از دیگر طرح های تخفیف مکالمه استفاده می کنند، در صورتی که مشترک از سیم کارت دائمی استفاده کند، اولویت با سرویسی است که تخفیف بیشتر دارد و در صورتی که مشترک از سیم کارت اعتباری استفاده کند، با طرحی است که رایگان باشد.
تمامی مشترکین جدید که در طول طرح اقدام به فعالسازی کنند، امکان ثبت نام در این طرح را خواهند داشت.
همچنین این طرح شامل مکالمات درون شبکه(تلفن ثابت و همراه اول) شده و مکالمات خارجه، رومینگ بین الملل و تماس با سایر اپراتورها شامل این طرح نمی شود.
مشترکین همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و ویژگی های این طرح، به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.