مجله سیم کارت

دوشنبه سوری مرداد ماه 1400

0 62

اپراتور همراه اول برای مشترکین سیم کارت های خود دوشنبه های آخر هر ماه هدایای ویژه ارائه می دهد و مشترکین کلیه سیم کارت های همراه اول می توانند دوشنبه های آخر هر ماه اقدام به فعال سازی بسته ویژه دوشنبه سوری کنند . همراه اول مشترکین زیادی دارد و دوشنبه های آخر هر ماه به منظور افزایش رضایت مشترکین خود هدایای ویژه را در نظر گرفته است و هدایای در نظر گرفلته شده برای هر دوشنبه متنوع است و مشترکین هر ماه از هدایای آن ماه مطلع خواهند شد .
همراه اول این طرح را با نام طرح دوشنبه سوری همراه اول ارائه داده است و طرح "دوشنبه سوری" مرداد ماه 1400 همراه اول دوشنبه 25 مرداد ماه برگزار خواهد شد و مشترکین کلیه سیم کارت های همراه اول هم مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و هم مشترکین "سیم کارت همراه اول اعتباری" و حتی مشترکین سیم کارت انارستان نیز می توانند اقدام به فعال سازی بسته هدیه دوشنبه سوری کنند . هدایای در نظر گرفته شده برای دوشنبهسوری مرداد ماه بسته‌  های دیتا 500 مگا بایتی تا 100 گیگا بایتی یک روزه رایگان می‌ باشد که به صورت رندوم به مشترکین اختصاص داده می شود . مشترکین کلیه سیم کارت های همراه اول می توانند روز دوشنبه 25 مرداد ماه 1400 از ساعت 8:00 تا 23:59 برای فعال سازی بسته هدیه طرح دوشنبه سوری اقدام کنند و با شماره گیری کد دستوری # 641 * 100 * بسته خود را فعال کنند و زمان مصرف بسته هدیه دوشنبه سوری به مدت یک روز از ساعت 5 صبح تا 17 عصر می باشد . به هر یک از مشترکین به صورت تصادفی یکی از بسته‌ های اینترنت رایگان یک روزه از 500 مگا بایت تا 100 گیگا بایت اختصاص داده می‌ شود . هر مشترک در هر ماه تنها یک بار می تواند بسته دوشنبه سوری را فعال نماید و بسته های هدیه به طور هم زمان با سایر بسته‌ های اینترنت مشترک فعال می گردد و این بسته های هدیه هیچ رزرو خودکاری ندارد .
مشترکین "همراه اول" برای دریافت اطلاعات مربوط به طرح از طریق شماره گیری کد دستوری # 64 * 100 * اقدام کنند ، برای استعلام # 0 * 64 * 100 * و برای فعال سازی # 1 * 64 * 100 * و برای راهنما # 9 * 64 * 100 * از این کد های دستوری می توانند استفاده کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.