مجله سیم کارت

سرویس شماره مجازی

0 10

سرویس شماره مجازی

همانگونه  که در جریان هستید از مدتها پیش همراه اول از سرویس شماره مجازی خود رونمائی کرده است.اما نکته ای که این میان بسیار حائز اهمیت می باشد اینست که بسیاری از کاربران و مشترکین "همراه اول" اطلاعی از این سرویس ندارند. از اینرو تمروز تصمیم گرفتیم تا توضیحات کاملی درباره سرویس های شماره مجازی بیان کنیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

در واقع "سرویس شماره مجازی" از خدمات کاربردی همراه اول می باشد . که بواسطه آن مشترکین و کاربران قادر خواهند بود در حین استفاده از اپلیکیشن های اینترنتی ، مراقبت های ویژه ای از حریم شخصی خود نمایند.در این سرویس فرد بجای استفاده از شماره تلفن شخصی خود برای برقراری تماس ، از شماره موقت مجازی که برای تماس به آنها اختصاص می یابد بهره مند شوند.

همه این عوامل باعث می شود که مشترکین همراه اول با اطمینان خاطر از امنیت اطلاعاتی خود و همچنین حفط اطلاعات شماره تلفن همراه خود با مشاورین املاک و یا هر جای دیگری تماس بگیرند و در صورت تمایل شماره خود را برای اقدامات بعدی در اختیار ایشان قرار دهند.

شایان ذکر است که همراه اول برای نخستین بار  این طرح را عملی کرده است .این اپراتور با بهره گیری کاربردی از "اپلیکیشن الونک" اقدام به این کار نموده است.شما نیز برای بهره مندی از این سرویس براحتی می توانید از اپلیکیشن الونک استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.