مجله سیم کارت

سیم کارت هدیه رایتل

0 68

رایتل برای تمام مشترکین خود که خرید سیم کارت رایتل انجام دهند هدیه در نظر گرفته است ، این اپراتور اعلام کرده است که تمام مشترکینی که اقدام به خرید سیم کارت رایتل کنند ، چه "سیم کارت رایتل" اعتباری و چه سیم کارت رایتل دائمی ، مشمول دریافت هدیه می شوند و هدیه رایتل یک عدد سیم کارت هدیه اعتباری است . در واقع با "خرید سیم کارت رایتل" دو سیم کارت دریافت می کنید و سیم کارت دوم به عنوان هدیه برای مشترک در نظر گرفته می شود . افرادی که در این بازه زمانی سیم کارت رایتل خرید کردند و اقدام به فعال سازی آن کرده اند ، می توانند از هدیای بسته آغازین که برای این سیم کارت های هدیه در نظر گرفته شده است استفاده کنند . بسته ی آغازین برای سیم کارت های هدیه شامل : مکالمه صوتی درون شبکه است که میزان استفاده از آن 10.000 دقیقه است و مهلت استفاده از آن 30 روزه است ، بسته ی آغازین سیم کارت اعتباری هدیه ، پیامک درون شبکه نیز دارد که میزان استفاده از آن 10.000 پیامک است و مهلت استفاده از آن 30 روزه است و پس از اولین استفاده از سیم کارت محاسبه می گردد و بعد از اتمام مدت زمان اعتبار ، دیگر هدایا قابل استفاده نخواهند بود و این بسته ها دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته ها می باشند .
مشترکین سیم‌ کارت اعتباری پیامک حاوی کد هدیه برای این دسته از مشترکین ، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌ کارت خریداری شده ، ارسال خواهد شد . این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت و استفاده از این کد هدیه ، نسبت به ثبت ‌نام یک سیم‌ کارت اعتباری رایگان به نام خودشان و یا فرد دیگری اقدام نمایند و از هدایای بسته آغازین آن ، بهره‌ مند شوند .
مشترکین سیم‌ کارت دائمی آن‌ دسته از مشترکینی که در بازه زمانی اجرای طرح سیم‌ کارت هدیه ، اقدام به خرید و فعال‌ سازی سیم‌ کارت‌ دائمی رایتل کنند ، از روش‌ های اعلام شده می‌ توانند یک عدد سیم‌ کارت اعتباری هدیه دریافت کرده و از هدایای بسته آغازین آن ، بهره‌ مند شوند : مشترکینی که به ‌‌صورت حضوری به فروشگاه‌ های رایتل مراجعه  و اقدام به خرید سیم‌ کارت دائمی رایتل کنند ، می توانند با استفاده از روش‌ های زیر ، سیم‌ کارت هدیه خود را دریافت کنند :
دریافت سیم‌ کارت هدیه به نام خود
درخواست دریافت پیامک حاوی کد هدیه ( پیامک حاوی کد هدیه برای این دسته از مشترکین ، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌ کارت خریداری شده ، ارسال خواهد شد . این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت ، ثبت ‌نام و خرید سیم‌ کارت هدیه و استفاده از این کد هدیه ، نسبت به ثبت‌ نام یک سیم‌ کارت اعتباری رایگان به نام خودشان یا فرد   دیگری اقدام کرده و از هدایای بسته آغازین آن ، بهره‌ مند شوند . )
مشترکینی که از طریق وب‌ سایت رایتل اقدام به خرید سیم‌ کارت دایمی نمایند ، می توانند با استفاده از یکی از روش های زیر نسبت به دریافت سیم کارت هدیه خود اقدام نمایند : دریافت سیم‌ کارت هدیه به نام خود
ثبت نام سیم‌ کارت هدیه به نام شخص دیگری
درخواست دریافت پیامک حاوی کد هدیه ( پیامک حاوی کد هدیه برای این دسته از مشترکین ، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌ کارت خریداری شده ، برای آن ها ارسال خواهد شد . این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت ، ثبت‌ نام و خرید سیم‌ کارت هدیه و استفاده از این کد هدیه ، نسبت به ثبت‌ نام یک سیم‌ کارت اعتباری رایگان به نام خودشان یا  فرد دیگری اقدام کرده و از هدایای بسته آغازین آن ، بهره‌ مند شوند . )
مشترکینی که از طریق مراجعه به نمایندگی ‌های رایتل اقدام به خرید سیم‌ کارت دائمی کنند ، 72 ساعت پس از اولین استفاده از سیم‌ کارت خریداری شده ، پیامک حاوی کد هدیه برای آنها ارسال خواهد شد . این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت ، ثبت‌ نام و خرید سیم‌ کارت هدیه و استفاده از این  کد هدیه ، نسبت به ثبت‌ نام یک سیم‌ کارت اعتباری رایگان به نام خودشان یا فرد دیگری اقدام کنند و از هدایای بسته آغازین آن ، بهره‌ مند شوند . برخورداری از خدمات سرویس اینترنت نسل چهارم رایتل بدون نیاز به تعویض سیم کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهی 4G و فعال بودن تنظیمات اینترنت نسل چهارم دستگاه شما در کلیه طرح های رایتل فراهم می باشد . استفاده از کلیه هدایای بسته آغازین ( شامل تماس صوتی ، پیامک و اینترنت ) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل‌ های نوین رایتل امکان ‌پذیر است ؛ در مناطق خارج از پوشش‌ دهی رایتل ، استفاده از خدمات پایه ، شامل تماس صوتی ، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی ( شبکه نسل دوم / 2G اپراتور های میزبان ) و مطابق تعرفه‌ های عادی شبکه رایتل ( خارج از بسته ) میسر است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.